اتاق نوزاد با ایده هایی ساده

اتاق نوزاد دلبندتان را میتوانید با ایده هایی ساده سرویس خواب و رنگارنگ به بهترین شکل ممکن دکوراسیون کنید. ما پیشنهادهایی برای طراحی اتاق نوزاد برایتان داریم.اتاق نوزاد
صحبت در مورد طراحی اتاق نوزاد ممکن است برای تمام افراد هیجان انگیز بوده و لبخندی بر روی لبانشان بنشاند. علاوه بر اینکه این اتاق و ورود عضوی جدید برای همه اعضای خانواده دوست داشتنی است در آینده هم جزو مهم ترین بخش های خانه برای پدر و مادر شما نیز خواهد بود. اینکه رسیدگی به اتاق نوزاد کار بسیار لذت بخشی است بدان معنا نیست که حتما احتیاج به بودجه زیادی داشته باشد. در این مطلب می خواهیم درباره ایده و راهکارهایی در نگهداری از این اتاق بدون ولخرجی و به درستی صحبت کنیم.
رازهای مهم در طراحی اتاق نوزاد که والدین نمی دانند
رنگ دیوار در طراحی اتاق نوزاد

دیوارهای اتاق نوزاد بیشتر از هر بخش دیگر اتاق دیده می شود و همچنین یکی از کم خرج ترین قسمت های طراحی اتاق نوزاد نیز به حساب می آید. فرقی نمی کند که دیوار شما رنگ، عکس برگردان و یا ترکیبی از آنها باشد چرا که هیچ کدام گران قیمت نبوده و فقط کمی زمان بر هستند.

اولین قدم انتخاب طرح و رنگی است که می خواهید. ممکن است  در هنگام انتخاب طرح و الگوی خود به این فکر کنید که فرزند شما در هنگام استراحت و خواب خود را در یک جنگل هیجان انگیز تصور می کند و یا نه می خواهید فضا را با انتخاب رنگ طوسی ملایم، کمی آرام و روشن تر کنید. کلید حل این مسئله این است که به طور کلی طرحی از رنگ و زمینه ای که می خواهید در ذهنتان داشته باشید تا در مرحله بعد با اضافه کردن بافت و رنگ های مختلف، آن را کامل کنید.

پیشنهاد می کنیم که در اتاقی طوسی رنگ از تزئیناتی با رنگ نقره ای براق استفاده کنید. برای اتاقی با طرح جنگل، قسمتی از وسایل خود را با چوب تراشیده شده انتخاب کنید تا سرویس خواب بر زمینه طبیعی دکوراسیون اتاق شما تاکید کند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *