چسباندن تختخواب

تخت خواب از وسایلی است که در اکثر اتاق خواب های امروزی وجود دارد . سرویس خواب دکوراسیون خانه های کوچک امروزی با وجود کمبود جا کار نسبتا دشواری است چرا که باید بهترین دکوراسیون را با درنظر گرفتن جوانب مختلف در یک محیط کوچک پیاده کرد . یکی از مشکلاتی که در دکوراسیون منزل وجود دارد قرار دادن تخت خواب های دونفره در فضای کوچک اتاق خواب است.تخت خواب

اتاق خواب خانه ما کوچک است و فضای کافی برای قرار دادن وجود ندارد. مجبور شدم تخت خواب را به گوشه دیوار بچسبانم، آیا این کار درست است؟
مشکلات تخت خواب دونفره در اتاق خوابهای کوچک

افرادی که شب نیاز به استراحت با آرامش دارند، ترجیح می دهند در رفت و آمد به اتاق خواب و خصوصا تخت خواب مشکلی نداشته باشند. اگر تخت خواب دو نفره را به دیوار بچسبانید رفت و آمد برای یکی از دو نفر دشوار می شود. پس بهتر است در دکوراسیون اتاق خواب فاصله ای هرچند کم برای گذر سرویس خواب بین دیوار و تخت در نظر بگیرید.

تخت خواب دو نفره
تخت خواب هایی که لبه های کوتاه تری سرویس خواب دارند، برای خواب های کوچک مناسب هستند

ولی نکته ای که وجود دارد این است که در دکوراسیون اتاق خواب کوچک چاره ای جز چسباندن تخت خواب دو نفره به دیوار نیست. در این حالت به سراغ نوعی از سرویس خواب بروید که عبور و مرور از قسمت پایینی تخت امکان پذیر باشد تا برای فردی که به آرامی خوابیده، مزاحمتی بوجود نیاید. تخت خواب هایی که از  پارچه در بدنه خود استفاده می کنند و لبه های کوتاه تری دارند، در این حالت مناسب هستند.

م: چیدانه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *