لوازم سرویس خواب اتاق خواب

اتاق خواب جایی است برای آسودن و کسب آرامش و انرژی مجدد برای یک روز کاری دیگر. انتخاب لوازم اتاق خواب و همچنین نوع چیدمان آن کمک زیادی به کسب این آرامش و استراحت واقعی می کند. انتخاب رنگهایی مناسب برای اتاق خواب کمک میکند تا انرژی و آرامش بیشتری کسب کنید و از استراحت کردن در اتاق خوابتان لذت ببرید.اتاق خواب

به این دلیل که ما یک سوم از عمرمان را در اتاق خواب می گذرانیم پس این مدت طولانی ارزش آنرا دارد که برای این بخش از خانه یک رنگ و یک دکوراسیون آرامبخش انتخاب کنیم.

همه ی رنگ ها زیبایی خاص خودشان را دارند اما به طور کلی  برخی از رنگها خصوصیت آرامبخشی دارند به همین دلیل برای اتاق خواب گزینه های خوبی هستند.

اگر از علاقه مندان به دکوراسیون سیاه و سفید هستید ، در این بخش قصد داریم شما را با ۶ ایده جذاب در زمینه طراحی اتاق خواب با رنگ بندی تیره ( سیاه و سفید ) آشنا کنیم . با توجه به اینکه اتاق خواب ها بهترین مکان برای امتحان کردن رنگ های مختلف و دکور هستند که ممکن است نسبت به جاهای دیگر خانه جسورانه به نظر رسند، این اتاق ها رویکردی عملی تر دارند. تم های تیره کمک می کند تا ذهن متمرکز شود و فضایی آرام سرویس خواب می سازد که به استراحت اهل خانه کمک می کند تا هر شب خواب راحتی داشته باشند.
دکوراسیون آرامش بخش اتاق خواب با رنگهای سیاه و سفید

اتاق خواب های سیاه و سفید
دکوراسیون اتاق خواب های سیاه و سفید

۱ – چنین رنگ های محدود و جسورانه ای می تواند تقریبا هر فضایی را مینیمالیستی نشان دهد، اما در اینجا استفاده هوشمندانه از بافتی لطیف کمک می کند تا اتاق خواب فضایی جالب و دعوت کننده داشته باشد. بهره گیری زیرکانه از آثار هنری تضاد میان دو رنگ را در گوشه اتاق و با خطوطی شناور در هم شکسته است. رنگ های سیاه و سفید فقط زمانی به رنگ خاکستری ختم می شود که در اثر نور و سایه باشد (به جز استثناهای کمی مانند فرش و جزییات توی نقاشی). روی هم رفته اتاق تاریک است اما به لطف سطوح زیادی که سفیدند غمناک به نظر نمی رسد.

اتاق خواب های سیاه و سفید
ایده هایی خوب در دکوراسیون اتاق خواب های تیره

۲ – قهوه ای چرم گونه جلوه ای تجملاتی به فضای تیره اتاق خواب داده است. متریال های طبیعی به وضوح در تضاد ارگانیک با دیوار به رنگ سیاه مات قرار می گیرد – چوب با طرح راه راه برجستگی را نشان می دهد و سنگ های کف با شیارهایشان بر خطوط تمیز تأکید دارد و متوازنش می کند. همچنین این طرح های طبیعی کمک می کنند تا فضای داخلی به حیاط کوچک وصل شوند که از میان درهای کشویی بزرگ در سمت راست اتاق پیداست، و روی عناصر طبیعی تأکید می کند که از پشت پرده مدرن و تمیز پیداست. این عکس می تواند بهترین تصویر از نوع فضاهای سیاه و سفید باشد.

اتاق خواب های سیاه و سفید
ایده هایی آرامشبخش در دکوراسیون اتاق خواب های تیره

۳ – قاب هندسی شکل (پشت تخت) این اتاق تاریک را به مرحله بالاتری رساند. سطوح سیاه و سفید دیوار و همچنین بازی خلاقانه نور و سایه باعث به وجود آمدن خطای دید در رنگ خاکستری می شود و به مجموعه ای از رنگ هایی با تأثیر دراماتیک تغییر می کند که نگاه آدم بی درنگ به آن سمت جلب می شود. نورپردازی غیرمستقیم روی سطح سفید راه راه این تأثیر را دوچندان می کند. جلوتر از پیش زمینه نور بی رنگ و گرم تر  سرویس خواب تقابلی قوی در رنگ و بافت– با توجه به سطح صاف چوبی و خطوط رنگی طبیعی در تضاد با شکل های هندسی منظم- ایجاد می کند.

م: پرشین وی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *