دکوراسیون اتاق خواب دو نفره

واژه مدرن یعنی زیبایی در عین سادگی و به دور از هر المان اضافی سرویس خواب در فضای مورد نظر ، اتاق خواب بخشی است که ایجاد حس آرامش حین استراحت را با داشتن این خصیصه ها القا میکند پس رکن اول طراحی داخلی یک اتاق خواب مدرن ایجاد احساس راحتی با دوری از تزیینات و چیدمان شلوغ است. نکات ریز و درشت بسیار دیگری در طراحی دکوراسیون داخلی اتاق خواب وجود دارد که بارها در مطالب قبلی به ان اشاره شده است و در این بخش خلاصه وار خواهیم گفت. اتاق خواب
نکات مهم در طراحی داخلی اتاق خواب مدرن
سرویس خواب
رنگ زمینه را درست انتخاب کنید:

انتخاب یک رنگ مناسب و هماهنگ با روحیات فردی مرحله اول برای طراحی یک اتاق خواب پر از آرامش است . خوب می دانید که رنگهای پرانرژی بدون ترکیبات خنثی نمی توانند برای هر کسی خوشایند باشند و استفاده از آنها در فضایی مثل اتاق خواب که ایجاد حس آرامش مهمترین ویژگی آن است توصیه نمی شود . یکی از رنگهایی که تقریبا همه افراد از ان استقبال می کنند رنگ سفید به عنوان رنگ زمینه کار است که با ترکیبات بنفش و سبز و.. به زیبایی دلخواه می رسند.

مناسب چوبی یا فلزی:

دسته ای از افراد تمام اتاق خواب را خلاصه در یک تخت و میز توالت می بینند چرا که برای انها وجود یک سرویس خواب چوبی یا فلزی راحت در ابعاد و طرح دلخواه مساوی است با اتاق خواب مناسب که می توانند آرامش را در ان تجربه کنند. انتخاب مدل سرویس خواب و قرار گرفتن آن در گوشه ای مناسب بایستی سرویس خواب با رعایت سلیقه و توجه به شرایط فضای اتاق انجام شود.

نورپردازی اتاق خواب برای داشتن آرامش:

تاثیر نورپردازی در آرامش اتاق خواب را نمی توان نادیده گرفت به خصوص استفاده از نورپردازی های مدرن که اکثرا به صورت مخفی اجرا می شوند و سقف و دیوارهای کناف جایگاه مناسبی برای انها هستند. اگر بخواهیم به طور کلی و بدون ذکر جزئیات در این مورد بگوییم ترکیب رنگ زرد و سفید یکی از  بخش های موثر در تکمیل نورپردازی مناسب محسوب می شود.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *