تزئین اتاق خواب

در تزیین اتاق اجزا بسیاری سهیم هستند. استفاده از لوازنم خانگی سرویس خواب و یک طراحی مناسب برای نورپردازی و نصب کاغذ دیواری و… اجزایی از این مهم به حساب می آیند.تزیین اتاق

همانطور که می دانید، روانشناسی طراحی، سرشار از اشتیاق و علاقه است و نورپردازی، این قدرت را دارد تا یک اتاق یکنواخت و خسته کننده را به یک مکان آرامش بخش تبدیل کند. در حالی که کار اصلی لوازم روشنایی، روشن کردن محیط اطراف مان است، یکی از وسایل ضروری برای منزل است. در این چگونه راهنمایی هایی برای انتخاب بهترین لوازم روشنایی برای زینت اتاق تان وجود دارد.
چگونه برای تزیین اتاق و دکوراسیون داخلی درست نورپردازی کنیم؟
سرویس خواب
تزیین اتاق

از فروشگاه های لوازم روشنایی الهام بگیرید. از کاتالوگ ها، وبلاگ ها و مجلات دکوراسیون دیدن کنید. نگاه کردن به چراغ های موجود، به شما کمک می کند که سبکی را که می پسندید پیدا کنید.

اصول تزیین اتاق

کاربرد اتاق را مشخص کنید تا نوع روشنایی ای که برای اتاق مورد نیاز است، مشخص شود. برای مثال نور برای آشپزخانه و فضاهای تفریحی، راه پله ها، ورودی ها، راهروها و فضاهای کاری نقش مهمی دارد. در حال بررسی گزینه های روشنایی، به یاد داشته باشید که همیشه می توانید از چراغ های سقفی سرویس خواب توکار برای روشنایی اتاق استفاده کنید تا علاوه بر زیبایی، بر کارایی اتاق هم بیافزایید.

تزیین اتاق

سبکی که به دنبالش هستید (مد روز، امروزی، براق، سنتی یا تأثیر گذار) و پیامی که می خواهید این دکور منتقل کند را تعیین کنید. از ترکیب کردن لوازم روشنایی سنتی و مدرن در یک فضا نترسید!

تزیین اتاق

به یاد داشته باشید که دیوارها، فضای بزرگی برای اضافه کردن نور لازم برای اتاق، در اختیارتان قرار می دهند و گزینه ای برای یک طراحی تأثیر گذار خواهند بود.
نکته:مطمئن شوید که در این روشنایی های دیواری دیمر  کار گذاشته شده است، برای اینکه هم بتوانید از کاربرد نورپردازی آن استفاده کنید و هم روشنایی محیط.

تزیین اتاق

در هنگام انتخاب وسایل روشنایی که از فضاهای مختلف قابل دیدن است، مطمئن شوید که آنها -برای به حداکثر رساندن تأثیرشان- مکمل یکدیگرند.
نکته:مطمئن شوید که دوست دارید لوازم روشنایی را حتی وقتی سرویس خواب خاموش هستند نگاه کنید! فراموش نکنید که آنها ۲۴ ساعته جلوی چشمتان هستند.

م: نمناک

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *