اتاق خواب به رنگ تیره

اتاق خواب محل استراحت و کسب آرامش است. از همین کلمه ی آرامش پیداست که طراحی دکوراسیون اتاق خواب در قسمت انتخاب رنگ و لوازم به علاوه چیدمان و انتخاب اکسسوارهای مختلف، همگی در ایجاد این آرامش روانی سهیم هستند پس اول از همه رنگ اتاق خواب خودتان را انتخاب کنید. فکر نکنید که حتما رنگ اتاق خواب بایستی سفید و یا رنگ شاد دیگری باشد چرا که بسیاری از روحیات با تماشای رنگ های تیره مانند سرویس خواب خاکستری و طوسی و.. آرامش می گیرند به همین خاطر این بخش از دکوراسیون اتاق خواب را به این افراد اختصاص داده ایم.اتاق خواب

رنگ سیاه خصیصه ای در خود دارد که بین سایر رنگ ها دیده نمی شود و آن ایجاد کردن دکوراسیونی بسیار شیک در فضاهای کوچک است. شاید شما هم در همان وهله اول گمان می کردید که رنگ سیاه برای فضاهای کوچک اصلا ایده مناسبی نخواهد بود.  رنگ سیاه می تواند یک فضای کوچک را به بهترین شکل ممکن  به سرپناهی شیک تبدیل کند که در آن حسی دراماتیک و گرم موج می زند.

زمانی که نوبت به انتخاب رنگ مناسب برای اتاق می رسد، سرویس خواب رنگی که اغلب توجهی به آن نمی شود رنگهای تیره مثل رنگ بنفش ، سیاه و .. است. سیاه در نظر بسیاری از افراد در بهترین شرایط، یک رنگ دارای ریسک به حساب می آید. رنگ خاکستری که روز به روز به محبوبیت آن در اتاق خواب ها افزوده می شود، و یا اتاق خواب به رنگ قهوه ای هم طرفداران بسیاری دارند.

زمینه سیاه به چراغ ها و سیستم نورپردازی اتاق اجازه می دهد به زیبایی بدرخشند و محیط را به شکلی معنوی روشن کنند. همچنین استفاده از یک طرح زیبا و یا کاغذ دیواری زیبا برای تزیین اتاق خواب به رنگ تیره زیبایی این محیط را چندین برابر می کند. در شکل های زیر ایده ها و تناژهای مختلف از رنگ سیاه سرویس خواب در دکوراسیون اتاق خواب را مشاهده خواهید کرد.

م: نمناک

1 دیدگاه

  1. […] ایجاد محیط هایی با کاربرد بیشتر استفاده کنیم. برای طراحی چنین فضا هایی می توان تخت خواب را در ارتفاع بالاتر قرار […]

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *