سرویس خواب عروس و داماد ها

تزیین سرویس خواب اتاق خواب عروس و داماد یکی از تزیینات مهم جهیزیه عروس است که اغلب عروس خانم های باذوق و سلیقه سعی دارن از ایده های خلاقانه و جدید در این زمینه استفاده نموده و تزیینات رمانتیک و زیبایی در اتاق خواب خود داشته باشند.اتاق خواب عروس

دکوراسیون داخلی اتاق خواب عروس و مبلمانی که در آن قرار می گیرد فضایی متفاوت از سایر اتاق خواب ها ایجاد نمی کند، ولی می توان با تغییراتی جزیی و انتخاب رنگ های مناسب، طراحی و چیدمان داخلی اتاق را به بهترین شکل انجام داد.


با قرار دادن کوسن و بالش های متنوع و به تعداد زیاد در قسمت بالایی تخت خواب، فضای ساده ی تخت خواب را به محیطی جالب توجه تبدیل کنید. یا اینکه با قرارگیری پتو های و روتختی های بافت دار، تخت خواب را تزیین کنید. دکوراسیون دیواره ها نیز در ایجاد تغییرات مثبت در محیط داخلی موثر است، می توانید  یکی از دیوار ها را با قاب عکس های دکوری و عکس های خاطره انگیز پر کنید یا قاب عکس هایی با اشکال هندسی مختلف را در قسمت بالایی تخت خواب نصب کنید.

مبل یا صندلی ای را در قسمت پایینی تخت خواب قرار دهید سرویس خواب و با رو مبلی یا پارچه های خز دار دکوری، محیط اتاق را متحول کنید.

:چیدانه

1 دیدگاه

  1. […] ها نقش بسیار مهمی در سبک و طرح دکوراسیون داخلی داشته و عوامل دیگری مانند نور و رنگ به عنوان اجزای اصلی در دکوراسیون […]

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *