طرح رنگی در اتاق کودک

استفاده از طرح های رنگی ، مبلمان و تجهیزات، اسباب بازی ها، شخصیت های کارتونی  به کار برده شده همه و همه می تواند در دکوراسیون اتاق کودک و ایجاد احساس خوب از اتاق تاثیرگذار باشد. در ادامه با نمونه های زیبایی از دکوراسیون ۲۰ اتاق کودک با طراحی منحصر به فرد و شادی آور و توام با لذت برای کودکان با  همراه باشید.

وقتی نام خانه ای برای خانواده به گوشمان می خورد، فضایی دنج سرویس خواب و صمیمی را متصور می شویم، فضایی که بدون توجه به متراژ و ابعاد، دکوراسیونی دنج و دوست داشتنی دارد. در طراحی این فضا ها، سبک مدرن و آرامش بخش به خوبی قابل مشاهده است، بهره گیری از رنگ های نشاط آور، متریال های گرم مثل چوب، فضای داخلی خانه را به محیطی با تنوع فضایی بالا و دعوت کننده تبدیل کرده است.

دکوراسیون داخلی این اتاق خواب مدرن با متریال چوب و با طراحی جالب به صورت پانلی از کف به روی دیوار و سقف ادامه یافته در حین پوشش دهی دکوراسیون و ایجاد هارمونی بیشتر  با فضا سبب یکپارچه شدن محیط و در نتیجه زیبایی بیشتر شده است.

دکوراسیون داخلی خانه را نمی توان به طراحی دیواره ها و مبلمان یا استفاده از رنگ های مناسب محدود کرد، اضافه کردن عناصر تزیینی متنوع به خصوص تزیینات برگرفته از هنر نقاشی  با سبک های مدرن و معاصر، حال و هوای خانه شما را دگرگون می کند، یکی دیوار خاکستری با مبلمان سفید را در نظر بگیرید، چه چیزی می تواند فضای خاکستری و خنثای مقابل شما را دگرگون کند؟ شاید یک تابلو نقاشی با رنگ های شارپ مثل قرمز! یا یک قفسه با کتاب های رنگی و متنوع(: در این قسمت نمونه هایی از این نوع تغییر و تحول دکوراسیونی آورده  شده است، نمونه هایی که ایده هایی تازه و مدرن برای طراحی داخلی منزل شما هستند.

طراحی وان مستقل  با چشم انداز سنگ ها بدون دید  از فضای خارج می تواند فضایی بسیار آرام و امن را برای مخاطبین به ارمغان آورده و در ترکیب با روشویی چوبی دوگانه به همراه لامپ آویز با طراحی منحصر به فرد با تم رنگی دارای هارمونی با فضا  محیطی بسیار زیبا و کاربردی متناسب با هر سلیقه ای ایجاد کرده است.

طراحی دکوراسیون اتاق خواب با رنگ سفید به ایجاد یک  فضای صلح آمیز و آرام کمک کرده و سبب احساس آرامش در خانه می شود راهکارهای زیادی اضافه کردن رنگ سفید به دکوراسیون اتاق خواب را ممکن می سازد این موارد می تواند شامل افزودن عناصری چون فرش، کمد، و یا بالشتک های روی تخت باشد .در ادامه ۵ راه آسان برای دکوراسیون با رنگ سفید را مشاهده خواهید کرد:

دیوارهای سفید به روشن تر نشان دادن اتاق  کمک کرده  و یک پس زمینه خنثی محسوب می شود که قابل هماهنگی با بقیه عناصر انتخابی شما در دکوراسیون می باشد.

در دکوراسیون داخلی اتاق خواب متریال بتن شاید اولین گزینه برای طراحی فضایی دنج و گرم نباشد اما زیبایی و جذابیتی که به واسطه این متریال ایجاد می شود قابل سرویس خواب چشم پوشی نیست. بتن صیقل داده شده را می توان در قالب یک دیوار یا بافت تزیینی، حجمی هندسی و مدولار، پوششی برای سقف و کف و … در قلب دکوراسیون خانه جای داد، این متریال دوست داشتنی علاوه بر ایستایی و مقاومت رطوبتی بالا به خوبی قالب گیری می شود و می توان با استفاده از آن قسمت های مختلف خانه را به شکلی ویژه طراحی کرد، در این قسمت نمونه هایی سرویس خواب از اتاق خواب های طراحی شده با بتن آورده شده است.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *