احساس گرمی در اتاق خواب

طراحی دکوراسیون داخلی در حین سبک مدرن، احساسی روستایی توام با گرمی به اتاق خواب بخشیده است و شومینه ای با طراحی مناسب این زیبایی را چندین برابر کرده است.

نکته قابل توجهی که در مورد خرید مبلمان اتاق خواب  با رنگ سفید مطرح است مقرون به صرفه بودن است زیرا  قابل هماهنگی با تغییراتی می باشد که شما مایل به تغییر آن در  طول سالها می باشید و نکته دیگر قابلیت رنگ آمیزی و تغییر رنگ آن به دیگر رنگ های روشن می باشد.

البته این موضوع با توجه به سلیقه افراد مطرح می شود و می تواند گزینه انتخابی مناسبی برای گروه های سنی دیگر نیز باشد لذا در انتخاب ها محدودیتی ایجاد نمی کند، در این میان برای مثال انتخاب تخت خواب  در اتاق خواب برای افراد مختلف به دلیل گذراندن وقت استراحت و زمان خواب در این محل  نیاز به دقت و توجه زیادی  دارد زیرا این انتخاب در سلامتی موثر بوده و می تواند به سلامت فیزیکی افراد مرتبط باشد در ادامه نمونه تخت خواب های کوتاه  و زیبا  برای انتخاب افراد با سلیقه متفاوت و جهت استفاده در دکوراسیون های سرویس خواب خاص را مشاهده خواهید کرد.

استفاده از پلکان عمودی در بخش های ارتباطی خانه می تواند دست طراح را باز بگذارد چرا که با استفاده از سبک ها و متریال های مختلف می توان دکوراسیون هماهنگ و جالب توجه را  به نمایش گذاشت و فضای پلکان را به نقطه ی تمرکز طراحی تبدیل کرد

“صورتی” ﯾکی از رنگ ھایی است که امروزه اغلب شرکت ھای  طراحی از آن برای زﯾباتر کردن اتاق استفاده می کنند. اما رنگ رؤﯾایی که می توان از آن استفاده کرد قرمز ﯾا عنابی روشن است. شما به راحتی می توانيد اتاق خواب خود را با استفاده از وساﯾل عجيب و غرﯾب اما زﯾبا که ھر کدام به نحوی  نيز می توانند تک باشند تزئين کرده و اتاقی جذاب و زﯾبا بسازﯾد.

گاهی رنگی متفاوت که کمتر در اطراف خود می بینیم می تواند نقطه ی تمرکزی در دکوراسیون اتاق خواب باشد، گاه استفاده از هندسه ای خاص در طراحی پوشش دیواره ها و یا سرویس خواب تخت خواب علاوه بر حفظ سبک مدرن و ساده ی اتاق خواب ، آن را از تمام نمونه های دیده شده متمایز می کند.

در دکوراسیون داخلی این اتاق خواب ها، دیوار های مشکی رنگ، مبلمان تیره با رنگ های عمیق و تاثیر گذار، فضای رویایی و فوق العاده ای را ایجاد می کنند. اغلب در طراحی داخلی یک فضا، استفاده از رنگ های روشن و نورپردازی لوکس و خیره کننده مورد توجه است ولی گاهی می توان با استفاده از عناصر  لاکچری تیره و رنگ مشکی در فضا، اتاق خواب خانه را به مرکز توجه طراحی تبدیل کرد.

قرار گیری تلویزیون در اتاق خواب یکی از امکانات لوکس رایج در طراحی های امروزی است. چیدمان اتاق خواب و جایگاه تلویزیون، فقط به به فضایی در مقابل تخت خواب و بر روی  دیوار محدود نمی شود، در نمونه های نشان داده شده، تلویزیون در فضا هایی مثل، تخته ی انتهایی تخت خواب، به صورت مخفی در سقف با دیوار با پوششی از تابلو یا پنجره های دکوراتیو و  تورفتگی های دیوار سرویس خواب جای گرفته است.

 

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *