فضای مخصوص بازی در اتاق

در طرف دیگر نردبانی کودک را به فضای بالایی که مخصوص بازی است هدایت کرده سرویس خواب و دیواره های با پوشش چوبی سبب ایمنی از عدم پرتاب شدن کودک در حین بازی شده و با  وجود پنجره هایی  احساس قایم باشک های کودکانه را  به کودک القا می کند.

انتخاب رنگ مناسب در دکوراسیون داخلی از اهمیت زیادی برخوردار است زیرا به سبک و چیدمان دکوراسیون جهت داده و می تواند فضا را بسیار دلنشین و  رویایی جلوه دهد، در این ویدیو برای  مشاهده رنگ  های زیبایی به منظور به کار بردن در دکوراسیون اتاق خواب  با  همراه باشید.

در دکوراسیون داخلی اتاق خواب عواملی چون تخت، لحاف و کوسن ها، مدل بالا تختی ، فرش و المان هایی چون گلدان ها نقش بسیار مهمی در سبک و طرح دکوراسیون داخلی داشته و عوامل دیگری مانند نور و رنگ به عنوان اجزای اصلی در دکوراسیون به حساب می آید انتخاب لامپ و روشنایی مناسب  برای اتاق خواب که شامل محل قرارگیری ، نوع لامپ و نورپردازی  و رنگ نور می باشد همگی محیط را به زیبایی تغییر داده و می تواند فضایی بسیار زیبا و دلنشین ایجاد کند.

اگر چه بسیاری از ما اتاق  نوزادی خود را به یاد نمی آوریم اما این بدان معنا نیست که آنها ویژه و منحصر به فرد نبوده اند. علاوه بر آن اتاق کودکی ما اولین جایی است که خانه خود  دانسته و زمان  زیادی را در آن گذرانده ایم. در واقع پدر و مادر ها اولین کاری که برای تولد نوزاد خود انجام می دهند برنامه ریزی  درباره  طراحی و انتخاب اتاق کودک با معیارهای مناسب است. زیرا انتخاب فضای مناسب که  کودک در آن احساس راحتی و امنیت داشته باشد بسیار مهم و تاثیر گذار بوده و در آینده بر شخصیت و روند رشدی و حتی سلامتی سرویس خواب کودک موثر خواهد بود.

طراحی این اتاق برای کودکان به عنوان محلی کوچک ومحصور برای بازی کودکان در نظر گرفته شده است.

نوع طراحی، فضایی اسرارآمیز را در ذهن کودک ایجاد کرده و علاوه بر طراحی فضا به صورت مبلمانی برای نیازهای کودک در نظر گرفته شده است.

هیچ چیزی مانند یک رختخواب نرم و سفید در پایان یک روز طولانی و سخت خستگی را از بین نمی برد پوشش تخت خواب، شامل بالش، لحاف و روتختی تخت خواب را می توانید با  رنگ سفید پوشش داده و فضای آرامبخش اتاق خواب را روشن تر، زیباتر و تمیزتر جلوه دهید.

متریال بتن به دلیل تنوع رنگی کم و خنثی بودن رنگ های به کار رفته در آن، گزینه ای مناسب برای فضا هایی است که قرار است با مبلمان و چیدمانی پر انرژی طراحی شوند. بتن را می توان عنصری تکمیل کننده در فضای خانه محسوب کرد که این عنصر حسی متفاوت از سایر تزیینات خانه در افراد ایجاد می کند، به کار گیری بتن به همراه متریال چوب طبیعی، سبکی صنعتی و مدرن را به نمایش می گذارد.

رنگ یاسی به عنوان رنگی خنثی از ترکیب دو رنگ  البته نسبت بیشتری رنگ سفید وکمتر بنفش تیره حاصل شده که این رنگ به دلیل روشنی و زیبایی، ملایمت و آرامش را سبب می شود و به دلایل خصوصیات روانشناختی رنگ بنفش که شامل: وقار، اصالت، عزت نفس، ظاهری سلطنتی و در عین حال آرامش بخش  و همینطورتسکین دهنده را به مخاطبین هدیه می کند.

1 دیدگاه

  1. […] اجزای به کار رفته در دکوراسیون داخلی اتاق خواب امری مهم و تاثیر گذار است.  پیشنهاد های زیر، نمونه هایی از […]

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *