رنگ یاسی در فضای اتاق خواب

انتخاب رنگ یاسی برای اتاق خواب امروزه بسیار رایج بوده و می تواند سرویس خواب انتخاب مناسبی برای اتاق خواب و در دکوراسیون منزل محسوب شود زیرا آرامش را به فضای خصوصی و فضای استراحت افراد آورده و علاوه بر تاثیر مثبت بر خواب ،به دلیل خنثی بودن قابل هماهنگی با مبلمان و رنگ دکوراسیون اتاق  می باشد. رنگ یاسی در کنار طیف بنفش هماهنگی بسیار لطیف و زیبا و در کنار رنگ های ملایم دیگر ترکیبی زیبا ایجاد می کند  و در ترکیب با رنگ های مکمل و دیگر رنگ ها می تواند انعطاف پذیر باشد.

به کار گیری متریال چوب یا مشابه آن در کفسازی خانه به خصوص اتاق خواب می تواند به شکل گیری فضایی گرم و دوست داشتنی بیانجامد، استفاده از رنگ های روشن چوب، فضای سرویس خواب اتاق را متعادل می کند و بهره گیری از نوع تیره ی آن که شامل رنگ قهوه ای تیره یا فندقی است عمق و صلابت اتاق را افزایش داده و انرژی فضا را بالا می برد.  در این قسمت نمونه هایی از دکوراسیون داخلی اتاق خواب با کف سازی پارکت آورده ایم که توجه به هم نشینی رنگ ها و فرم ها در کنار رنگ قهوه ای چوب، ایده هایی برای طراحی داخلی اتاق خواب سرویس خواب را به شما نمایش می دهد.

شما می توانيد با استفاده از طرح ھا و مدل ھاﯾی خاص ، ھمچنين با چينش صحيح وسائل و در نھاﯾت با استفاده از رنگ سفيد خالص و ﯾا حتی استفاده از رنگ ھای روشن، اتاق خوابی رؤﯾایی برای خود خلق کنيد. می توانيد برای تزئين تختخواب خود از بالش ھا و کوسن ھایی به شکل ھای سرویس خواب مختلف استفاده کنيد ؛ به اﯾن ترتيب که آنھا را بر روی تخت قرار داده و در واقع با قرار دادن آنھا به سبک ھای متفاوت می توانيد منظره ھای مختلفی اﯾجاد کنيد.

در طراحی دکوراسیون داخلی این فضا ها استفاده از رنگ های  پاستلی ملایم به خوبی قابل مشاهده است. در اینگونه فضا ها رنگ های روشن و خنثی، اتاق را بزرگتر نشان می دهد و همچنین آرامش بصری کودک را فراهم می کند. استفاده از رنگ آبی روشن، فضایی سرد و در عین حال آرام پدید می آورد، آرامش بیش از حد رنگ آبی آن را به رنگی مناسب برای اتاق خواب ها تبدیل کرد است در حالی که استفاده از آن  سرویس خواب در فضایی مانند آشپزخانه اندکی اشتهای غذا خوردن را کاهش می دهد. بیشتر حجم های به کار رفته در اتاق ها از خطوط متقاطع و هندسه ای مینیمال و ساده پیروی می کند.

در طراحی داخلی این اتاق خواب ها فضای داخلی در عین لوکس بودن، طراحی ای مدرن و راحت و فضایی صمیمی و خودمانی را ارائه می دهد. در این شیوه از طراحی دکوراسیون اتاق، مبلمان به کار رفته در اتاق به عنوان نقطه ی تمرکز طراحی مطرح می شود و سهم بسیار زیادی در جلوه و طراوت در رنگ و بافت این گونه فضا ها دارد. توجه به تم های رنگی مشابه و ترکیب این رنگ ها با بافت های تکرار شونده یا تصادفی سرویس خواب و اضافه کردن مبلمانی مدرن، فضای متنوع مورد نظر شما را ایجاد می کند.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *