تکه چوب در ساخت تخت

با استفاده از ﯾک تکه پارچه ﯾا پرده، ھمچنين با استفاده از چند تکه چوب به راحتی می توانيد ساﯾبانی برای تختتان بسازﯾد. به اﯾن ترتيب که چوب ھا را به دﯾوار نصب کرده و فضایی را اﯾجاد کنيد سرویس خواب که اطراف آن توسط پارچه ﯾا پرده محصور شده باشد.

استفاده از گل نيز می تواند راھی برای زﯾباتر کردن اتاق خواب باشد ؛ با توجه به اﯾن نکته که برخی از افراد طرفدار گل ھای خشک ھستند و برخی دﯾگر طرفدار گل ھای تازه که اﯾن کار با توجه به سليقه و علاﯾق شخصی انجام می گيرد. برای آراستن اتاق خواب انتخاب رنگ مناسب، نوع پارچه ای که برای رویه تشک استفاده می شود و تعيين نوع فرش مؤثر است.به عنوان مثال، اﯾن که از چه نوع پارچه ای برای تشک و ﯾا بالش ھا استفاده سرویس خواب می کنيم ،ترمه، مخمل و غيره مھم است.

دکوراسیون داخلی اتاق خواب فقط شامل طراحی دیوار، سقف یا کفسازی و یا قرار دادن مبلمان اتاق خواب با رنگ مناسب در مکان مناسب خود نمی باشد. گاهی می توان با اضافه کردن تزیینات ساده و و در دسترس یا قرار دادن تابلو ها در قسمت پشتی تخت خواب تغییرات موثری در زیبایی و جلوه ی بصری اتاق خواب ایجاد نمود. برای قرار گیری تابلو ها در قسمت بالایی تخت خواب می توانید از چند روش استفاده کنید، می توان تابلویی هم عرض با تخت خواب بر روی دیوار نصب کرد یا به صورت متقارن، چندین تابلو بر روی دیوار قرار داد.

در این قسمت می خواهیم تغییرات دکوراسیون منزل را، قبل و بعد از طراحی فضای داخلی بررسی کنیم. این تغییرات که در تمامی قسمت های داخلی، مثل مبلمان، طراحی دیوار ها، کفسازی و نورپردازی صورت میپذیرد فضا ای متنوع و خیره کننده پدید می آورد تا حدی که در بعضی از نمونه ها به سختی می توان تشخیص داد همان فضای قبلی است. در تغییر دکوراسیون این خانه که آخرین بار در سال ۱۹۹۰ میلادی بازسازی شده است کابینت های قدیمی و قهوه ای رنگ تعویض شده و ترکیبی جالب میان رنگ سبز پاستیلی و ملایم و رویه های قهوه ای روشن کابینت ها ایجاد شده است.

دکوراسیون اتاق خواب دخترانه، رنگ های ملایم دکوراسیون اتاق خواب دخترانه لزوما ترکیبی از رنگ های گرم و روشن نیست، گاهی با ترکیب رنگ های ملایم و سرد و همراه سرویس خواب کردن آن ها با تزیینات و مبلمان با رنگ های جسورانه، فضا ای آرامش بخش و در عین حال گرم و چشم گیر پدید می آید. در طراحی اتاق خواب های کوچک نورپردازی طبیعی از اهمیت ویژه ای برخوردار است چرا که با وجود نور کافی می توانیم رنگ های مورد علاقه ی خود را در اتاق به کار ببریم و محیط اتاق را دلباز و دعوت کننده طراحی کنیم. در این قسمت نمونه هایی از اتاق خواب های دخترانه و طراحی داخلی آن ها آورده شده است.

اتاق خواب یکی از مهمترین بخش ها در هر خانه ایست. فرق عمده ی دکوراسیون اتاق خواب با دکوراسیون سایر بخش ها در این است که دکوراسیون اتاق خواب کمی حالت خصوصی تر دارد. یعنی هر کسی می تواند سلیقه ی شخصی خود را دکو اتاق خود لحاظ کند. بنابراین می توان آن را دکوراسیون خصوصی خانه دانست! دکوراسیونی که مربوط به شخص شما و برگرفته از شخصیت شماست.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *