مجموعه ای وسایل در اتاق خواب

برخی از افراد مجموعه ای از برخی وسائل را در اختيار دارند مانند مجموعه ای از عروسک ھا، کتاب ھا و… که با استفاده از اﯾن مجموعه ھا طرح ھای زﯾبایی را می توانند در اتاقشان اﯾجاد کنند. در نظر گرفتن فضاﯾی برای قراردادن شومينه ﯾا بخاری نيز می تواند بسيار مھم باشد. تنھا با نصب ﯾک بخاری و ﯾا اﯾجاد ﯾک شومينه می توانيد سرویس خواب باعث اﯾجاد تغيير در اتاق خوابتان شوﯾد و طرحی جدﯾد را اﯾجاد کنيد.

استفاده از تعادل نا متقارن نیز می تواند طراحی جالبی باشد، به این صورت که قاب ها یا آثار هنری را به شکل تصادفی و نامتقارن بر روی دیوار ها نصب می کنیم به شکلی که در مجموع، تعادل  بصری داشته باشند. در این قسمت نمونه هایی از این نوع طراحی ها را مشاهده می کنید.

از آنجا که اتاق خواب یکی از اصلی ترین فضاها در هر خانه بحساب می آید، متعاقبا دکوراسیون آن نیز از اهمیت بالایی برخوردار است. در این بخش قصد داریم نگاهی به دکوراسیون چندین اتاق خواب سرویس خواب مدرن بیاندازیم. نکته ای که در دکور این اتاق خواب های مدرن حایز اهمیت است، نورپردازی پشت سرویس خواب است. نورپردازی پشت سرویس خواب به زیبایی و مدرن به نظر رسیدن اتاق کمک بسیار زیادی می کند. از طرف دیگر برای بعضی نورپردازی ها نیاز به تغییر دکور اساسی نداریم و می توان نور را به دکوراسیون فعلی اتاق خواب اضافه نمود. پس برای اینکه یک اتاق خواب مدرن داشته باشید، نگاهی به این اتاق خواب ها، دکوراسیون و نورپردازی آنها بیاندازید.

اتاق خواب یکی از مهمترین بخش ها در هر خانه ایست. فرق عمده ی دکوراسیون اتاق خواب با دکوراسیون سایر بخش ها در این است که دکوراسیون اتاق خواب کمی حالت خصوصی تر دارد. یعنی هر کسی می تواند سلیقه ی شخصی خود را دکو اتاق خود لحاظ کند. بنابراین می توان آن را دکوراسیون خصوصی خانه سرویس خواب دانست! دکوراسیونی که مربوط به شخص شما و برگرفته از شخصیت شماست. اگر قصد تغییر در اتاق خواب خود را دارید و نمی دانید چه کنید، برای شما ایده هایی گرد آورده ایم. ایده هایی که دکوراسیون اتاق خواب های مدرن هستند. اگر به یک اتاق خواب مدرن علاقه مندید، این نمونه های اتاق خواب مدرن را از دست ندهید.

در این بخش قصد داریم نمونه های اتاق خواب های ایرانی را بررسی نماییم و بعضی از این اتاق خواب ها، کلاسیک و برخی مدرن هستند. چنانچه شما قصد ایجاد تغییر در دکوراسیون اتاق خواب خود را دارید، می توانید از این اتاق خواب ها ایده بگیرید.

در دکوراسیون داخلی اتاق خواب، دیوار بالای تخت خواب یکی از فضا هایی است که پتانسیل بالایی برای طراحی و ساخت تزیینات دکوری خلاقانه دارد. به راحتی می توانید با اضافه کردن وسایل دکوری کوچک و حتی دست ساز، دکوراسیون اتاق خواب خود را تغییر دهید و دیوار تخت خواب خود را به عنصری جالب توجه و دکوراتیو تبدیل کنید. استفاده از دیوار های چوبی در دکوراسیون داخلی منزل علاوه بر ایجاد محیطی گرم، آرامش بخش سرویس خواب و ساده ، فضا ای انعطاف پذیر و زمینه ای مناسب برای قرارگیری مبلمان،  رنگ و بافت دلخواه به وجود می آورد. استفاده از پانل های چوبی بر روی دیوار و ترکیب رنگ روشن آن ها با رنگ های ملایم ، خانه را به محیطی باز و روح نواز تبدیل می کند همچنین اضافه کردن رنگ سبز در مبلمان و وسایل خانه ترکیبی طبیعی و تناسبی متعادل پدید می آورد.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *