تمرکز در طراحی سرویس خواب

در این نمونه ها سرویس خواب تمرکز طراحی بر روی پر کردن فضای پشتی تخت خواب هایی بدون تاج می باشد. در بعضی قسمت ها از تابلو هایی با رنگ های مناسب با فضای اتاق استفاده شده و در بعضی موارد از قاب عکس های خانوادگی، چراغ هایی با نور تاکیدی، آباژور و متریال های خاص در طراحی  دیوار پشتی تخت استفاده شده است.

رنگ های سیاه و سفید به دلیل خنثی بودنشان، علاوه بر افزایش  جذابیت بصری فضا، گزینه ای مناسب برای پوشش کف می باشند، فرش های سیاه و سفید را می توان اصلی ترین مشخصه ی دکوراسیون مدرن معرفی کرد. فرش های مشکی در دکوراسیون داخلی یک فضا، محیط را مدرن و لوکس نشان می دهند و به سایر اجزا و مبلمان فضا این اجازه را می دهند تا در کنار جذابیت رنگ مشکی، نقش اصلی  خود را ایفا کنند.

اگر قصد ایجاد تغییراتی در اتاق خواب خود را دارید و  به دنبال طرح و ایده ای نو هستید تا اتاق خواب خود را شبیه به آن دکور کنید، این مطلب را از دست ندهید. چرا که در این بخش ۷ نمونه ی اتاق خواب متفاوت و دکوراسیون آن را برای شما آماده نموده ایم. همچنین متریال های مورد استفاده در اتاق خواب ها و نقاط کانونی یا Focal Point هر فضا نیز مورد بررسی قرار گرفته است. با دکو بوم همراه باشید.

ایجاد فضایی با رنگ های لطیف و ملایم و در عین حال   جذاب و متنوع در اتاق کودکان، دکوراسیونی متناسب با تحرک و سرزندگی کودکان ایجاد می کند. تاثیراتی که کودکان از اتاق خود می گیرند بیشتر و قوی تر از بزرگسالان است، این تغییرات می تواند بر روحیه، تحرک و تمرکز ذهنی کودک تاثیرات عمیقی بگذارد .

استفاده از رنگ زرد در میز تلویزیون، رنگ زرد را در سمت  دیگر اتاق به نمایش درآورده و چرخش دید و تعادل فضایی ایجاد کرده است.

در این طراحی از سبک صنعتی و روستایی با هم استفاده شده و با به کار گیری رنگ طوسی همراه با جزییات تزیینی جذاب فضایی ایده آل برای کودکان و نوجوانان ایجاد گردیده. رنگ پرانرژی به کار رفته در فرش کف اتاق به همراه کفسازی گرم و چوبی، جو اتاق را به تعادل رسانده است. دکوراسیون میز پای تخت فقط محدود به قرار دادن چراغ رومیزی و دیگر متعلقات نمی شود بلکه می توانید با قرار دادن وسایل تزیینی متنوع و رنگ های  دلپذیر در مجاورت تخت خوابتان فضای دل انگیز و پر انرژی فراهم کنید.

اضافه کردن بافت های متنوع به فرش هایی  با رنگ های خنثی، در عین حفظ تعادل فضا، فرش را از حالت ساده در می آورد و به آن جلوه ای منحصر به فرد می دهد. فرش هایی به رنگ سفید، در هر محیطی به کار روند، حس لطافت و پاکی را به ارمغان می آورند و با اضافه شدن بافت به آن ها، جذابیت و جلوه ی محیط را افزایش می دهند.ترکیب سیاه و سفید در طرح فرش ها، ترکیبی کلاسیک و فریبنده ایجاد می کند که این ترکیب سرویس خواب می تواند در قالب اشکال هندسی متنوع به نمایش درآید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *