رنگ درخشان در خانه

سرویس خواب رنگ درخشان ذغالی، سیاه، سفید، طلایی، مش های رنگی ، لکه های رنگی جذاب، صورتی راه راه، اشکال متنوع قلب، استفاده از طرح ها و بافت های برجسته، خال خال هایی با اشکال هندسی، ترکیب رنگ مشکی و دکوراسیون فرانسوی ، رنگ فیروزه ای اعجاب انگیز، اشکال زیگزاگ، لکه های رنگ زرد ، صورتی ، خز و پولک دوزی ،آبی ملایم.

استفاده از فلز در ساخت مبلمان، کفپوش های آجری، قفسه های باز، باغچه های طراحی شده در حیاط خانه، پارچه کتان، رنگ های ملایم، چلچراغ های مجلل، گل های تازه و طبیعی در دکوراسیون خانه، جزییات خاص و متفاوت، کاغذ دیواری، استفاده از سنگ در پوشش دیوار ها، چوب های طبیعی بازیافت شده.

ایجاد بافت های متنوع یا وسایل تزیینی و آثار هنری؟ برای تغییر دکوراسیون داخلی اتاق خواب خود کدام را ترجیح می دهید؟ با ایجاد بافت های متنوع بر روی دیوار یا استفاده از روتختی هایی  با بافت های جذاب و متفاوت می توانید  اتاق خواب خود را متحول کنید همچنین با وارد کردن تزیینات و تابلو ها و آثار هنری در اتاق خواب، فضای اتاق زنده تر و دکوراسیون آن جذاب تر می شود. استفاده از عنصر بافت و آثار هنری به همراه هم ممکن است فضا را شلوغ و دکوراسیون داخلی اتاق را خسته کننده کند اما در صورتی که این دو عنصر هیجان انگیز را به صورتی متعادل و به مقدار استاندارد در فضای اتاق به کار ببرید، دکوراسیونی بی نظیر را رقم زده اید. در این فضا ها   از رنگ های خنثی استفاده شده و برای افزایش جذابیت فضا و چشمگیر بودن محیط آن از، تابلوها، وسایل تزیینی، چراغ خواب و روتختی هایی با بافت های متنوع استفاده شده، همچنین دیوار پشت تخت خواب با بافت ها و طراحی های  متنوع و جالب، جلوه گر فضا شده است.

ترکیب رنگ های خنثی و آرام با رنگ پر انرژی زرد، محیطی متعادل و با انرژی پدید آورده است. نصب تابلو های تزیینی و اضافه کردن مبلمانی با ترکیب زرد و سفید، از ویژگی های  این دکوراسیون است، رنگ زرد به کار رفته تابلو، به شیوه ای ماهرانه مسیر رنگی دکوراسیون اتاق را حفظ کرده است. استفاده از تم رنگی سبز به همراه سفید، اتاق را روشن و سرزنده طراحی کرده است، طرح های دیواری به کار رفته، شکل خیمه مانند تخت خواب و قفسه ی کنج دیوار، از ویژگی های برجسته و تنوع بخش این  اتاق خواب است.

انتخاب رنگ مناسب برای فضا های مختلف خانه تصمیم ساده ای نیست، آن ها را بر این اساس که چقدر شما را شاد می کنند انتخاب می کنید؟ یا با توجه به ابعاد اتاق؟ شاید بر  اساس نور  وارد شده در اتاق هم بتوان رنگی مناسب برای فضا انتخاب کرد ولی موضوع مهم و تاثیر گذار در انتخاب رنگ که عموما نادیده گرفته می شود، پدیده ی فنگ شویی است. رنگ ها در توزیع انرژی در تمام فضای خانه نقشی مهم و اساسی ایفا می کنند. اگر رنگ درست و مناسب هر فضا انتخاب شود همیشه حس می کنید که در جای مناسبی قرار گرفته اید و دید مناسبی از دکوراسیون خانه ی خود دارید.

در این اتاق خواب با ظاهر لاکچری و البته زیبایی  دارد. سه متریال اصلی و قابل توجه می توان برای اتاق خواب در نظر گرفت. چوب که به عنوان عامل انرژی در فضا حضور دارد و به نوعی نقطه ی کانونی فضاست، شیشه رنگی که به فضا حس لاکچری بودن می بخشد و کابینت چوبی  که دو منظوره در فضا حضور دارد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *