رنگ آمیزی اتاق در زیبایی

کار را با رنگ آمیزی دیوار اتاق با یک فام کم رنگ آغاز کنید و جزییات  رنگ دار کوچکی را در این فضا بیازمایید. تخته کف های براق یا لوحه سنگ های طبیعی اغلب به طرز اعجاب انگیزی با این تم رنگی کنار می آیند.

برای پرده و پشت پنجره ای ها کتان سنگ شور یا حریر های ظریف را در نظر بگیرید.  به سراغ رنگ هایی بروید که کمی از دیوار ها پر رنگ تر هستند اما در بافت تفاوت زیادی ایجاد کنید تا رنگ ها سرویس خواب برجسته نمایی شوند. همچنین پارچه های شگفت آور طرح دار را فراموش نکنید که می توانند در سه فام ( یا بیشتر) از سبز ملایم استفاده شوند.

در طراحی داخلی این اتاق خواب به خوبی نشاط و هیجان لازم به نوجوان منتقل می شود. استفاده از رنگ های تیره همانند سیاه در کنار رنگ سفید کنتراست ایجاد کرده می کند و با ترکیب  با رنگ پرانرژی نارنجی ترکیب فوق العاده ای را به وجود می آورد. مبلمان موجود در طراحی این فضا مدرن و ساده می باشند و با نورپردازی های تاکیدی به خوبی نمایش داده شده اند. فضاهای ذخیره سازی برای نگه داری وسایل در این اتاق سرویس خواب برای نوجوان تعبیه شده است. سطوح براق کمدها در کنار بافت های مات مانند آجر سفید به کار رفته اند.

تعادل متقارن، یک روش سنتی برای ایجاد تعادل در دکوراسیون داخلی  می باشد که در این روش، اشیا در دو طرف فضا به طور متقارن قرار می گیرند. این نوع تعادل با ذات بشر هم خوانی دارد.

تعادل غیر متقارن، قرار گیری اشیایی که شبیه هم نیستند در فضا، به صورتی که در کل، فضایی متقارن و متعادل را مشاهده کنیم.

وقتی صحبت ازدکوراسیون برگرفته از طبیعت می شود،  عنصر اصلی تغییر دهنده ی فضا رنگ نیست، بلکه بافت و ویژگی های طبیعی و ذاتی هر وسیله و دکور است پس برای نشان دادن بافت هر وسیله می بایست آن را با رنگ و حالت های طبیعی و بکرش نمایش دهید.

در این نمونه ها با استفاده از طرح های گل دار که به صورت لکه های رنگی بر روی کاغد دیواری نمایان اند، فضایی لطیف و مدرن و در عین حال، به دور از شلوغی زیاد و طرح های  خسته کننده شکل گرفته است.

استفاده از سبک های قدیمی و کلاسیک، با الگو های درشت، اتاق را به فضایی کلاسیک و سنتی تبدیل می کند.

در این فضا از قسمت های بلا استفاده برای قرار گیری تخت خواب استفاده شده است. قسمتی سکو مانند در بخش زیرین تخت طراحی شده است. برای ایجاد فضایی روشن تر در قسمت زیر پله چراغ هایی نصب شده است.

تغییرات دکوراسیون همرا با فصول مختلف  باعث می شود تا شما احساس بهتری داشته باشید و با محیط طبیعی بیرون از خانه خود ارتباط برقرار کنید. زمستان با رنگ های فوق العاده اش و هوای مطلوبش فصلی مناسب برای ایجاد کردن تغییرات در خانه می باشد. رنگ های سرد سرمای بیرون از خانه را به داخل می آورند و برای تعدیل آن ها بهتر است از رنگ های گرم و یا وسایل گرمایشی استفاده کنید. خلاقیت و استفاده ار متریال های طبیعی به شما کمک می کند جلوه ویژه ای در دکوراسیون خانه خود داشته باشید. ایده های نوین  را می توانید در تصاویر مشاهده کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *