رنگ و عمق در سرویس خواب

وقت آن است که رنگ و عمق بیشتر و البته کمی هیجان به کارمان بدهیم. پیشنهاد می کنیم برای پوشاندن مبلمان، یک دست پوشش گشاد برای تابستان داشته باشیم و یک دست هم برای زمستان، این راه بسیار ساده برای تغییر فضا و حالت اتاق است. شایدشاید یک پوشش کتان سنگین در سبز تیره تری نسبت به کف و دیوار ها برای تابستان، و یک پارچه چهار خانه برای زمستان مناسب تر باشد.

دکوراسیون داخلی یک خانه منعکس کننده ی ویژگی ها و  خصوصیات افراد ساکن آن می باشد. بعضی افراد استعدادی ذاتی در دکور کردن محیط زندگی خود دارند و بعضی دیگر با یافتن راه ها و ایده های مناسب، فضای خانه ی خود را دکور می کنند. در این قسمت بدون در نظر گرفتن استعداد ذاتی افراد، راه هایی برای دکوراسیون موثر و جذاب خانه ی شما پیشنهاد کرده ایم.

در این اتاق خلاقانه و شاد که برای یک نوجوان اجرا شده است  می توان جنبه های مختلفی از طراحی را مشاهده کرد؛ فضای راحت برای استراحت، فضای مطالعه، وجود وسایل ورزشی و همچنین هنر به عنوان تکمیل کننده این طراحی. رنگ های اصلی این اتاق رنگ های خنثی می باشند که عناصر مختلف طراحی و اکسسوری ها تکمیل کننده دکوراسیون داخلی اتاق نوجوان هستند. رنگ های شاد و هندسه  خالص، طراحی این اتاق را برای نوجوانان جذاب تر جلوه می دهد.

ایجاد تعادل میان رنگ های به کار رفته در دکوراسیون  و دیوار پشت آن نیز از اهمیت ویژه ای برخوردار است، برای مثال استفاده از روتختی روشن در اتاقی که با کاغذ دیواری تیره تزیین شده است، فضا را تا حد زیادی متعادل و دارای زیبایی بصری می کند.

چیدمان تخت خواب ها به این شکل و استفاده از فضای  عمودی اتاق، دکوراسیونی کم جا و کاربردی ایجاد کرده است. همچنین ایجاد حالت خیمه مانند برای تخت خواب و استفاده از رنگ های شاد در طراحی اتاق از ویژگی های متفاوت طراحی این فضاست.

بنفش معانی ویژه بسیاری دارد. رنگ بنفش با ثروت و دارایی  همراه است. از این رو نشانگر تجمل و ثروت است خصوصا هنگامی که از تونالیته های غلیظ و مهیج آن استفاده شود. یاسی با روحانیت و دانایی همراه است، حالتی مبهم میان زمین و بهشت. این رنگ برانگیختن تفکر خلاق شناخته می شود. انسان هایی که به بنفش، رنگ ثروت، علاقه دارند معمولا شخصیت قوی ای دارند. آن ها ترجیح می دهند رهبر باشند تا سرویس خواب این که جز عامه مردم باشند و معمولا شخصیت برجسته دارند.

صورتی گرمای قرمز را منسجم می کند ولی نه به شدت آن. صورتی کم رنگ، رنگ بسیار مناسبی برای افزایش آسایش و خوش بینی است به این جهت رنگ مطلوبی برای اتاق خواب است. از آن جا که صورتی رنگ مشابه پوست استفاده از آن برای حمام مناسب می باشد. صورتی های غلیظ، کیفیت احساسی بیشتری دارند ولی به چیرگی قرمز نیستند و می توانند در اتاق های خواب دخترانه به خوبی عمل کنند. صورتی های تاریک با صورتی مایل به قهوه ای برای سبک های بومی مناسب هستند. صورتی کم رنگ شکری احساس دهه ۱۹۵۰ را ایجاد می کند سرویس خواب و برای آشپزخانه های سنتی مناسب است.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *