رنگ های خالص و شاد در اتاق خواب

در انتخاب رنگ ها به سمت سادگی رفته و به دور از پیچیدگی،  از رنگ های خالص و شاد استفاده کنید.

رنگ های روشن به چشم کودکان، با شکوه هستند.

کاغذ دیواری و یا رنگ های شاد و تابناک تصورات کودکانه  را برمی انگیزند و آن ها را به آفرینش و خلاقیت تشویق می کنند.

در انتخاب رنگ ها محدودیتی وجود ندارد، می توان برای دختران و پسران هم از رنگ های سرد و هم از رنگ های گرم استفاده کرد، رنگ هایی مثل سبز، کرم، زرد، ارغوانی، بنفش، یاسی، و حتی سفید را می توان به کار برد. کم رنگ ترین فام های سبز، حس غیر قابل انکاری از معنویت و آرامش را به درون فضا می آورند  و فضایی خلق می کند که محرابی واقعی در تقابل با تنش و کشاکش دنیای بیرونی است، چیزی که هر خانه ای به آن نیاز دارد. به خاطر چنین کیفیتی این فام ها در هر سبکی خوب جلوه می کنند و می توانند برای تاثیرگذاری در تمام اتاق های خانه به کار برده شوند، از نشیمن راحت یا استراحتگاه گرفته تا نهار خوری دنج و سرویس های بهداشتی.

اگر به دنبال ایده و سبکی متفاوت و سرویس خواب مدرن برای تزئین اتاق خواب خود هستید دیدن این ایده های مدرن و جذاب در زمینه دکوراسیون اتاق خواب می تواند به شما برای پیدا کردن طرحی مناسب برای تزئین اتاق خوابتان کمک زیادی کند.اتاق خواب یکی از بخش های مهم خانه است که محلی برای استراحت محسوب می شود از همین رو باید دکوراسیون آن به گونه ای طراحی و تزئین شود که آرامش بخش باشد، انتخاب یک طرح مناسب برای تزئین اتاق خواب باعث می شود افرادی که در آن به استراحت می پردازند احساس آرامش کنند  و از آن لذت ببرند.

رنگ های زمستانی، لطیف و رویایی اند. آنها شامل نقره ای ها، سفیدها، خاکستری ها و آبی ها (رنگ آسمان نقره ای، دریای طوفانی و برف خنک) هستند. برخلاف تصور، رنگ های زمستانی در اتاق های آفتابی بسیار خوب به نظر می رسند. آن ها برای اتاق های شمالی بسیار سرد هستند. آن ها خالص و سرویس خواب برازنده اند و برای اتاق های نشیمن رسمی، آشپزخانه های مدرن و اتاق های خواب آرام بخش بسیار مناسب اند. لوازم و مبلمان براق یا نقره ای بر احساس افسونگری اتاق های زمستانی تاکید می کنند.

این رنگ، سنبل، پاکی و هماهنگی است. سبز، به خصوص در حالات التهابی بدن، یک اثر آرام بخش دارد و به دستگاه عصبی آرامش می‌دهد. یک ترمیم کننده قوی است و باعث  بازسازی سلولهای عضلات، استخوانها و سایر بافتها می‌شود.طراوت و تازگی رنگ سبز در اتاق، به هنگام بیدار شدن از خواب، تاثیر مثبت و آرام بخشی بر روحیه افراد می گذارد. بیشتر این فضا ها با رنگ سبز رنگ آمیزی شده اند، رنگ سبز، برگرفته از طبیعت می باشد و حس تازگی و سرزندگی طبیعت را در افراد ایجاد می کند، از این رو این رنگ را می توان آرام بخش،طبیعی، سرزنده و جذاب معرفی کرد.در نمونه های زیر بعضی از دیوار ها با رنگ نعنایی تزیین شده اند. ترکیب رنگ سبز و سفید، دکوراسیون این  فضا ها را ملایم کرده است. استفاده از رنگ سبز روشن و با طراوت، جلوه ی دیداری فضا را افزایش می دهد و دکوراسیون داخلی اتاق را جذاب و شاد می کند.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *