ایده بسیار مناسب اتاق خواب

صورتی های با طراوت و محرک نظیر صورتی مایل به قرمز یا صورتی تند،  مهیج و تحریک کننده اند همراه با احساس روشنی از جوانی. آن ها ایده بسیار مناسبی برای اتاق های مهمانی یا افزودن شوخ طبعی و جذابیت به اتاق های دخترهای جوان اند.

قرمز رنگ جسوری است و نگاه ها را به خود جلب می کند و به طور طبیعی رنگ هشدار دهنده می باشد. از این رو مشخصا برای دیوارهای تاکییدی بسیار مناسب است. این رنگ اغلب در سرویس خواب فضاهایی که فعالیت مهم تر از استراحت است مانند اتاق های خانوادگی، آشپزخانه، ورودی و پلکان استفاده می شود.انسان های احساساتی و پرشور اغلب به رنگ قرمز غلیظ و گرم علاقه مند هستند. این رنگ می تواند انتخاب  فوق العاده ای برای مکان هایی از خانه مانند اتاق های خواب  باشد که می خواهید صمیمیت را در آن تقویت کنید.

در این اتاق از رنگ سفید استفاده شده است، رنگ های روشن باعث بزرگ تر به نظر رسیدن فضا های کوچک می شود، همچنین استفاده از آینه در یکی از ضلع های اتاق نیز به بزرگتر شدن سرویس خواب و دلباز تر شدن فضا کمک کرده است.

این اتاق خواب الهام گرفته شده از دریا می باشد. آرامش دریا را می توان با خوابیدن در تخت این اتاق احساس کرد. طرحی مدرن که از ترکیب رنگ آبی با سفید ایجاد شده است و از یک هندسه خالص بهره برده است. وسایل ساده و بدون تزیینات اضافی هستند. آخرین اتاق خواب مربوط به طراح Oksana Mukhina می باشد که فضای کوچک را با رنگ سفید بسیار یزرگ تر از اندازه واقعی نمایش می دهد. استفاده از تک رنگ سیاه باعث ایجاد  نقطه دید در فضا شده است.

یک نقاشی دیوار میتواند طرحی عالی برای قسمت بالایی تخت باشد.اگر می خواهید طرح شما نرم تر و دارای لطافط بیشتری باشد، از نقاشی روی بوم یا پارچه استفاده کنید، آن را قاب کنید  و بر روی دیوار سوار کنید.

در این سن کودکان به بازی کردن با هم سن های خود روی می آورند پس بهتر است فضاهایی برای بازی جمعی در نظر گرفته شود. استفاده کردن بیش از حد از رنگ های شاد در این  فضاها توصیه نمی شود زیرا کنترل کردن هیجان کودکان به خصوص در جمع دوستان خود کاری دشوار می شود. تحقیقات نشان می دهد که اغلب دخترها  رنگ صورتی بنفش و بنفش کم رنگ را ترجیح می دهند و پسرهای کوچک رنگ آبی، سیاه و رنگ های تیره را بیشتر از دختران می پسندند اما به یاد داشته باشید اولویت اول در انتخاب رنگ برای کودکان سلیقه شخصی و علایق آن ها می باشد. کودکان باید آزادانه وسایل و سبک اتاق خود را انتخاب کنند اما به طور کلی در نظر داشته باشید که پسرها تم های ورزشی، حیوانات و وسایل مربوط به حمل و نقل و مسافرت را در دکوراسیون داخلی اتاق خود بیشتر مورد توجه قرار می دهند.

اگر شما رنگ مشکی را انتخاب می کنید، نشان دهنده این امر است که پرستیژ و قدرت برای شما بسیار مهم اند. شما قوی، مستقل و غیر قابل کنترل هستید. کسانی که رنگ سیاه سرویس خواب را به عنوان رنگ محبوب خود انتخاب می کنند، باید برای روابط با سایر مردم مرزهایی را مشخص وتعریف نمایند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *