سفید و خاکستری در سرویس خواب

سرویس خواب این اتاق بیشتر با رنگ های سفید و خاکستری تزیین شده است. کابینت ها با رنگ های نقره ای و در انتخاب تخت و روکش آن نیز به رنگ خاکستری توجه داشته اند. برای جلوگیری از یکنواخت سرویس خواب شدن فضا به وسیله ی رنگ خاکستری، لکه های رنگی سبز و سفید بر روی روتختی استفاده شده اند، همچنین با به کار بردن رنگ سبز در یکی از دیوار ها، آرامش فضا افزایش یافته و از سردی بیش از حد اتاق جلوگیری شده است.

اگر انتخاب شما رنگ سبز باشد، نشان دهنده ی این است که شما انسان صبوری هستید. رنگ سبز به عنوان آرامش بخش ترین رنگ شناخته می شود. رنگ سبز دارای طیف گسترده ای است. همچنین به عنوان یک پیشنهاد، اگر در زندگیتان دغدغه، مشغله و استرس زیادی دارید، رنگ سبز به شما آرامش سرویس خواب خواهد بخشید. این رنگ را حتما امتحان کنید. حتی اگر شده بر روی یک دیوار

دکوراسیون اتاق خواب کودک، ماهیتی متفاوت با سایر فضاهای منزل دارد. از نظر علم دکوراسیون نیز درست نیست که دکوراسیون اتاق خواب کودک مشابه فضای نشیمن سرویس خواب یا اتاق خواب اصلی و یا … باشد. چرا که روحیه ی کودک شاد و پر انرژی است و فضایی شاد و پر انرژی را می طلبد. استفاده از رنگ های شاد می تواند پاسخ مناسبی به روحیه شاد کودک باشد. البته منظور ما از کودک، خردسال است چرا که نوجوان دختر و پسر نیازها، علایق و سلایقی دارند که باید در طراحی آنها را لحاظ نمود. در این بخش هم نمونه هایی سرویس خواب از دکوراسیون با رنگ های متناسب کودک قرار داده شده است و هم نمونه هایی از اتاق خواب مطابق با سلیقه ی نوجوان پسر و هم چنین دختر.

اگردر خانه اتاقی کوچک دارید یا می خواهید اتاق مهمان را دکور و طراحی کنید در حالتی که نمی خواهید هزینه ی زیادی برای مبلمان و وسایل اتاق پرداخت کنید، بهترین راه طراحی دیوار اتاق است. طراحی دیوار می تواند به فضای اتاق هویت ببخشد ، یک اتاق می تواند فضایی راحت و گرم داشته باشد در حالی که مبلمان خاصی در آن به کار نرفته است و تمرکز اصلی روی طراحی دیوار می باشد.

یک شرکت بلژیکی به نام Mathy ایده جالبی برای کودکان درنظرگرفته است. در این تخت ها کودک احساس می کند در کاروان ها و یا چادر های مسافرتی به سر می برد و به نوعی سرویس خواب طبیعت وارد اتاق او شده است. فضاهای مخفی به نوعی قلمرو کودک شما به حساب می آیند و برای آن ها جذاب هستند. این تخت ها به دلیل رنگ خنثی خود به راحتی با فضای اتاق هماهنگ می شوند.

اگر به دکوراسیون سرد برای اتاق خواب تان سرویس خواب علاقه دارید، می خواهیم پیشنهادات و نمونه هایی به شما ارائه دهیم. قصد داریم به شما بیاموزیم تا با ترفندهایی ساده خودتان اتاق خواب تان را دکور نمایید. دکوراتور اتاق خواب خودتان باشید! اگر به رنگ های سرد و در کل ساختن فضایی سرد برای خودتان علاقه مندید و یا از انیمیشن Frozen لذت برده اید و دوست دارید دکور اتاق خواب تان را به حال و هوای سرویس خواب این فیلم نزدیک کنید، این بخش برای شما جذاب خواهد بود.

 

1 دیدگاه

  1. […] Katasonova یک معمار اوکراینی است که این خانه را برای زوجی جوان طراحی کرده است. به محض ورود به خانه با پنجره های بزرگ که […]

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *