اصول و قوانین انتخاب سرویس خواب

سرویس خواب برای انتخاب رنگ اتاق خواب، اصول و قوانین زیادی وجود دارند که شما را برای برگزیدن بهترین رنگ برای اتاق خواب تان راهنمایی می کنند. با این حال، هر کسی رنگ مورد علاقه ای برای خود دارد. در این مطلب قصد داریم قوانین را دور بریزیم. اتاق خواب را با رنگ مورد علاقه رنگ کنیم و در نهایت با توجه به رنگ انتخابی، رنگ شخصیت شما را تشریح کنیم.

اتاق کودک فضایی فوق العاده برای بازی با رنگ ها می باشد. کودکان از داشتن اتاق های روشن و با رنگ های شاد و جسورانه و منحصر به فرد لذت می برند. استفاده از رنگ باید سرویس خواب هوشیارانه و دقیق باشد تا کودکان در فضا علاوه بر احساس شادمانی و سرزندگی در هنگام خواب احساس آرامش داشته باشند.

اتاق خواب شما نباید صرفا محلی برای خوابیدن باشد در حقیقت اتاق خواب محلی است که در آن وقت آزاد خود را سپری میکنید . بهترین ایده برای چنین کاربری ای ایجاد قضایی سرویس خواب برای نشستن می باشد.

این قسمت از اتاق می تواند محلی برای قرار دادن قفسه ی کتابخانه و یک صندلی راحت برای مطالعه باشد و همچنین محلی برای تماشای برنامه های مورد علاقه ی شما.

دکوراسیون داخلی منزل با رنگ های تیره و خنثی ممکن است سرویس خواب برای بعضی خسته کننده باشد ولی از نظر عده ای این نوع دکوراسیون آپارتمان دلنشین و دنج است. خانه هایی را که در سه بخش به شما معرفی می کنیم، توسط شرکت معماری Leqb Architecture طراحی شدند. هر کدام از این آپارتمان ها دکوراسیون منحصر به فرد خود را دارند در عین آن که در همه ی آن ها از تُن رنگ های تیره و مبلمان ساده استفاده شده. این نوع سبک طراحی داخلی به ساکنان منزل اجازه می دهد که هر اثر هنری و یا لوازم متفاوتی با هر رنگی را که سرویس خواب دوست دارند به آن اضافه کنند.

در آپارتمان آخر گرمای بیش تری حس می کنید زیرا از رنگ قهوه ای در دکوراسیون منزل بیش تر از رنگ طوسی استفاده شده است. رنگ قهوه ای با تُن تیره تر دیوار آجری و کابینت های سرویس خواب چوبی خانه دیده می شود.

در معماری داخلی لاکچری آپارتمان مسکونی اول از رنگ های سبز زیتونی و سفید و سبک باروک استفاده شده است. مبلمان لوکس و کلاسیکی که در طراحی داخلی سالن نشیمن سرویس خواب لاکچری این ساختمان به کار رفته به شکل مبلمان هایی هستند که در گالری ها به کار می روند، مبلمانی گرد که افراد پشت به پشت هم بر روی آن می نشینند. دلیل استفاده از این گونه مبلمان این بوده که کسانی که در این سالن مستقر می شوند از هر زاویه و گوشه ای بتوانند هنر و شکوه سالن نشیمن را ببینند.

استفاده از سطوح بافت دار و منقوش با رنگ خنثی سرویس خواب باعث ایجاد فضایی جذاب در ورودی منزل شما می شود و نوعی حس دعوت کنندگی را ایجاد می کند. زمانی که کف، دیوار، مبلمان و پرده ی خانه ی شما همگی دارای رنگی خنثی هستند، استفاده از کوسن هایی با رنگ شاد باعث سرویس خواب جذاب تر شدن دکوراسیون داخلی نشیمن شما خواهد شد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *