بخش های دکوراسیون اتاق خواب

رنگ کردن دیوارهای اتاق خواب، یکی از کم هزینه ترین سرویس خواب بخش های دکوراسیون داخلی اتاق خواب است. اما با این حال بیشترین تاثیر روی حال و هوای اتاق خواب را خواهد داشت.

شاید پیش خود فکر کنید دکوراسیون اتاق خواب کودک تان سرویس خواب تنها در ابتدای طراحی فضا ممکن می باشد و دیگر کار از کار گذشته است. اما نکته همین جاست. حتی اگر دیواری های اتاق به رنگ سفید هستند، انتخاب مبلمان رنگارنگ و استفاده از دکوری های با رنگ های شاد و متناسب روحیه کودک می تواند فضایی شادتر برای او  بسازد.

یک مهد کودک نیوزیلندی، طراحی یک صندلی که اجازه دهد سرویس خواب تا کودکان در یک محیط به دور از سرو صدا، فکر کنند را ضروری می داند. در نتیجه این صندلی توسط آن ها برای کودکان طراحی شده است تا حس دعوت کنندگی برای آنها ایجاد کند. این محصول از نظر بزرگ سالان هم زیبا و جذاب می باشد. صندلی امن و راحت است و به عنوان مخفی گاهی برای انجام کارهای کودکان کاربرد دارد. فرم کروی صندلی، برای حفظ حریم خصوصی بصری و صوتی، و همچنین ایجاد آرامش بیشتر کودکان می باشد. قطعات صندلی قابل جدا شدن هستند سرویس خواب که به راحت تر تمیزشدن آنها کمک می کند و این اجازه را به مصرف کننده می دهد تا در فضاهای محدودتر هم از این صندلی استفاده کند.

اتاق های رو به شرق از نور طبیعی صبح گاهی بهره می برند سرویس خواب بنابراین مکان مناسبی برای قرار گیری اتاق های خواب هستند. آشپزخانه و اتاق های غذاخوری می توانند در قسمت شرقی و جنوب شرقی ساخته شوند زیرا نور طبیعی در فضا بر فعالیت هایی که آنجا انجام می شود سرویس خواب تاثیر گذار است. این فضاها نور گرمی را در مدت کمی از روز به صورت مستقیم دریافت می کنند.

مطالعات روان شناسی نشان می دهد که انتخاب رنگ می تواند سرویس خواب خلق و خو و رفتار کودکان را تحت تاثیر قرار دهد ، تحریک مغز و بدن و حتی سلامت کودکمان با انتخاب رنگ های ما در ارتباط هستند. قرار گرفتن در معرض رنگ های خاص می تواند عادات خواب را بهبود ببخشد، افزایش قدرت حافظه سرویس خواب و حتی بالا بردن عملکرد تحصیلی از دیگر مزایای کاربرد مناسب رنگ ها می باشد.

پانل های چوبی که در آپارتمان ششم نصب شده بسیار قابل توجه هستند زیرا بافت های روی این پانل ها طبیعی هستند به طوری که ممکن است با دیدن آن ها فکر کنید از چوب طبیعی درخت بریده شده و اینجا نصب شده اند، به همین دلیل هم دکوراسیون منزل را دلنششین کرده است. فرشی که سرویس خواب در نشیمن با رنگ آبی تیره قرار گرفته، در روشن شدن فضا کمک می کند.

طراحی داخلی دوره لوییس از شاخه های سبک دکوراسیون لاکچری فرانسوی می باشد که بین سال های ۱۶۰۰ تا ۱۷۹۰ با ترکیب سبک های باروک و نئوکلاسیسم به وجود آمد. در طراحی داخلی لاکچری و لوکس این ۵ آپارتمان نیز از این سبک دکوراسیون کلاسیک استفاده شده، دکوراسیون مجلل و لاکچری هر یک از فضاها نادر و باشکوه هستند، طراحی ابزار های کلاسیک هر ساختمان با جزئیات فراوان و بسیار سرویس خواب دقیق و تمیز انجام شده است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *