نکته های ارائه شده در سرویس

نکته های ارائه شده به همراه سلیقه شما، کمک خواهند کرد سرویس خواب فضایی سرد و یخ زده را در اتاق خواب تان تجربه نمایید. در ادامه نمونه هایی از اتاق خواب هایی که با رنگ ها و حال و هوای سرد دکور شده اند را آماده نموده اید. آنها را ببینید و ایده بگیرد و خودتان اتاق خواب تان را دکور کنید.

در اتاق خواب برای دیوارها رنگ ملایم و آرامش بخش سرویس خواب استفاده کنید. این گونه رنگ ها آرامش را به شما در زمان کار و یا استراحت کردن منتقل می کند. اگر طرفدار استفاده ار رنگ های تند و شاد هستید بهتر است این رنگ ها را در دیوار پشت تخت خوابتان به کار ببرید. رنگ های خنثی مانند خاکستری، کرمی، بژ و… و رنگ های ملایم و پاستیلی گزینه های مناسبی برای رنگ دیوارهای اتاق خواب می باشند. در سرویس خواب هنگام انتخاب رنگ برای فضای خواب در نظر بگیرید که رنگ های روشن اتاق را بزرگ تر نشان می دهد، رنگ های گرم فضا را صمیمی تر می کند و رنگ های سرد آرامش را به محیط می آورند. استفاده از رنگ های شاد برای ایجاد تنوع در دکوراسیون فضا در کوسن ها، تابلوها و وسایل تزئینی مناسب است و با این روش می توان تنوع رنگی را در اتاق ایجاد کرد.

اتاق های غربی نور نارنجی را در هنگام غروب دریافت می کند بنابراین باید در نظر داشت که استفاده از رنگ ها گرم را در این گونه فضاها تعدیل کنیم. نور شدید غربی مناسب کارکردن سرویس خواب در فضاهای داخلی نمی باشد پس اتاق های کار، اتاق خواب و یا دیگر فضاهای کارکردی نباید در این قسمت ساختمان قرار بگیرد.

به طور کلی رنگ های گرم باعث ایجاد صمیمیت ، راحتی و شادابی در محیط می شوند. استفاده از طیف های رنگی قرمز، نارنجی، قهوه ای و زرد می تواند ذهن را تحریک کند وجنب و جوش و بازیگوشی را در اتاق افزایش دهد. در اتاق کودک بهتر است رنگ های گرم را با رنگ های سرد و خنثی ترکیب سرویس خواب کنیم. استفاده از تک رنگ های گرم برای تمام فضا توصیه نمی شود. رنگ های شاد و گرم برای کودکان آرام و گوشه گیر مناسب تر است و میتواند به عنوان رنگ یک دیوار کاربرد داشته باشد اما در ارتباط با کودکان فعال اثرات منفی سرویس خواب دارد و تنها در وسایل کوچک و به صورت نقاط رنگی از این دسته از رنگ ها استفاده می کنیم.

طراحی دیوار ها برای هر فضایی حیاتی  است و این سرویس خواب ضرورت به دلیل کم بودن وسایل تزیینی اتاق خواب ها بیشتر حس میشود وجذابیت بصری را افزایش می دهد.
سرویس خواب
همچنین طراحی متفاوت هر دیوار باعث جدا شدن عملکرد سرویس خواب هر قسمت میشود برای مثال تفاوت طرح و نقش دیوار بالای تخت خواب  قسمت استراحت را ازسایر فضا ها جدا میکند.

در این نشیمن طراح از رنگ های خنثی استفاده کرده تا به کمک شومینه به بخش خاصی از نشیمن که دارای طرح زیبایی است تأکید کرده باشد. استفاده از تزیینات کلاسیک به سرویس خواب همراه رنگ های خنثی باعث جذاب تر شدن دکوراسیون داخلی آشپزخانه خواهد شد.

استفاده از سطوح شیشه ای در کنار رنگ های خنثی سرویس خواب در دکوراسیون داخلی اتاق غذاحوری پیشنهاد خوبی است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *