پنجره های یک اتاق خواب

پنجره های رو به جنوب در ساختمان های نیم کره شمالی سرویس خواب همانند کشور ما، بیشترین و درخشان ترین نور را در طی روز دریافت می کنند. به همین دلیل جهت گیری جنوبی برای فضاهای مسکونی بسیار مناسب می باشد. نور جنوبی  زرد رنگ است، بنابراین رنگ ها را گرم تر از آنچه هستند نشان می دهد و كنتراست های شدیدی از نور و سایه در یك اتاق پدید می آورد. استفاده از رنگ های سرد برای تعدیل کردن این گرما در این گونه فضاها توصیه می شود. هم چنین می توانیم در این گونه از اتاق ها با قرار دادن احجام در مقابل نور شدید پنجره های سرویس خواب جنوبی تصاویر فوق العاده ای از ترکیب احجام و سایه ها به دست بیاوریم. فضاهایی همانند فضای نشیمن به دلیل کاربری شان در طول روز بهتر است از نور جنوبی بهره ببرند.

راه راه عمودی طرحی مدرن و ساده برای طراحی داخلی خانه شما می باشد. این الگو بر روی دیوار می تواند زمینه ای برای نمایش مبلمان منحصر به فرد و روشن اتاق به وجود بیاورد. سرویس خواب راه راه عمودی یک روش همه کاره برای تزئین فضاهای بزرگ و کوچک شما است. این طرح باعث می شود سقف بلند تر به نظر برسد و برای فضاهایی با ارتفاع کم به شما توصیه می شود. استفاده از این خطوط می تواند در امتداد خطوط افقی در کف و سقف باشد. این الگو تضاد جذابی را در طراحی داخلی سبک مدرن در خانه به وجود می آورد. الگو راه راه عمودی می تواند به خوبی با سبک های مختلف تلفیق شود. مبلمان با پارچه راه راه، پنجره با پرده راه راه، نقاشی دیواری، سرویس خواب تابلوه و لوازم داخلی منزل با این الگو می توانند این حس را در فضا ایجاد کنند اما همیشه به یاد داشته باشید که استفاده از الگو ها و ریتم ها در فضا باید به صورت محدود باشد تا از شلوغ شدن بیش از حد فضا و خستگی چشم جلوگیری شود.

ایجاد یک نشیمن کوچک در فضاهای اضافی راهرو ها از یکی ار بهترین پیشنهاد هاست. در این نمونه نیز از این تکنیک در راهروی ساختمان استفاده شده، خط هایی که در سرویس خواب طراحی ابزار ها و سنگ های کف به کار رفته اند همگی با هم در تعادل و متوازن هستند. آینه ای که در قسمتی از راهرو به کار رفته باعث می شود راهرو بزرگتر و نورانی تر به نظر آید.

وقتی دردکوراسیون داخلی حمام شما سرویس خواب غالباً از رنگ های خنثی استفاده شده، به کمک نورپردازی می توانید فضاهای مختلف را از یکدیگر تفکیک کنید.

استفاده از تابلوی نقاشی از دریا یا آسمان باعث ایجاد حس آرامش در اتاق خواب شما خواهد شد. استفاده از رنگ ها و سبک های متفاوت در دکوراسیون داخلی اتاق خواب باعث ایجاد سبکی التقاطی خواهد شد.  این فضا ویترینی از بافت های تیره است که  در آن حس پیشرفته بودن دکوراسیون اتاق به شما القا می شود. اتاق به وسیله ی پنجره های بلند روشن شده. در قسمت پایین پنجره ها مبلمان برای نشستن وجود دارد که به وسیله ی نور مصنوعی نورپردازی شده اند. هر چیزی جای خود را در محیط طراحی پیدا می کند ،اگر بدانید چگونه نورپردازی سرویس خواب طرح هایی با رنگ های تیره را انجام دهید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *