نصب چراغ در اتاق خواب

استفاده از نورسقفی در قسمت هایی از سقف که تاکنون نبوده اند  یا نصب چراغ های دیوار کوب می تواند فضایی جدید و متنوع رقم بزند. می توانید با تعویض چراغ های خانه و نصب لوستر ها و چراغ هایی با قیمت مناسب فضای مناسب با حال و هوای جدید ایجاد کنید، البته تمام این تغییرات مشروط بر موافقت صاحب خانه می باشد.

طراحی دکوراسیون در فضای نشیمن دارای قابلیت و انعطاف پذیری زیادی برای انتخاب سبک، نقوش و طرح های مختلف می باشد.گزینه های مختلفی از متریال ها و رنگ ها با توجه به سبک  انتخابی پیش روی طراح است  و به قطعیت می توان گفت هر کدام در نوع خاص خود و در هارمونی با دکوراسیون زیبایی منحصر به فردی ایجاد کرده و می تواند انتخاب و ایده مناسبی باشد در این میان دیوار نشیمن نیز نقش بسیار پررنگی در جلوه و تعیین سبک برای این فضا دارد به دلیل اهمیت این دیوار چندین نمونه از دیوار با متریال ها و بافت و نقوش متفاوت جهت ایده گرفتن و به کارگیری آنها متناسب با نیازتان مشاهده خواهید کرد:

وقتی که برای انتخاب رنگ یک فضا دست به تصمیم گیری می زنید، روشن نگه داشتن فضای داخلی در عین حفظ دنج بودن آن در ابتدا، تصمیم سختی به نظر می رسد. طراحی خاص این سرویس خواب آپارتمان ها در عین استفاده از رنگ های خاص و مبلمان و هندسه ای مدرن و مینیمال، محیطی گرم و دعوت کننده را به نمایش می گذارد. رنگ هایی مثل قرمز، آبی و سبز در مقابل رنگ های خنثی و ملایم به کار گرفته شده است که تقابل این دو حریف قدرتمند، نمایشی دیدنی و پر هیجان ایجاد می کند. مبل های چرمی، بافت های چوبی، و خطوط مستقیم به کار رفته در نشیمن آپارتمان ها آن را به محیطی تبدیل می کند که دوست ندارید از آن خارج شوید.

مبلمان منزل را می توان از نظر شکل هندسی، رنگ، سبک ساخت و متریال مورد استفاده در ساخت آن ها به دسته های مختلفی تقسیم کرد، گاهی انتخاب اینکه چه مدل مبلی برای فضای داخلی مناسب است چالشی مشکل است، اینکه با توجه به ابعد فضا یا رنگ های به کار رفته در محیط یا کاربری آن چه سبکی را برگزینیم نیازمند دانشی مختصر و اولیه در مورد انواع مبلمان و ویژگی های آن ها است. در طراحی و دکوراسیون داخلی نشیمن، آن چه اول از همه چشم افراد را به خود جذب می کند، استفاده از رنگ های تاثیر گذار و با ارزش رنگی بالا است. استفاده از این رنگ ها اگر از حد طبیعی و نرمال خود بیشتر شود، تنظیمات بصری فضا را بر هم میزند و دید افراد را در یک قسمت از نشیمن متوقف می کند به طوری که اجزا و تزیینات دیگر به چشم نمی آیند. پس برای ایجاد تعادل بصری بیشتر، بهتر است این رنگ ها را در قسمت هایی از مبلمان با تزیینات به صورت غیر منظم و تصادفی به کار ببریم و  از قرینه سازی بیش از حد فضا جلوگیری کنیم.

دکوراسیون و چیدمان منزل عروس یکی از کارهایی است که معمولا با دقت و توجه بیشتری انجام می پذیرد، گاهی وقت ها برای خرید وسایل و مبلمان فضای نشیمن یا تغییر در طراحی دیوار ها و کفسازی، استفاده از یک عکس یا فضا هایی که قبلا دیده اید به عنوان الگو، کمک بسیاری زیادی  سرویس خواب می کند. این موضوع در مورد چیدمان مبلمان و تزیینات خریداری شده نیز صدق می کند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *