تخت خواب مهمانان ویژه

اتاق پذیرایی (drawing room) از زمان های دور محیطی رسمی سرویس خواب برای مهمانان ویژه در نظر گرفته می شده و در قرن های ۱۶ و ۱۷ فضا ای برای استراحت خانم ها بعد از صرف شام تلقی می شده. این محیط از گذشته محلی خاص برای فعالیت های ویژه و ملاقات های به خصوص بوده و به صورت عمومی و روزمره مورد استفاده قرار نمی گرفته.

 

چوب از متریال های زیبا و درعین حال محکم برای میز پذیرایی  به شمار می آید که علاده بر مدرن کردن فضا قابل تطبیق با هر نوع دکوراسیونی را داشته  و به دلیل وجود طیف های رنگی مختلف در انواع چوب ها، قابل استفاده با هارمونی طیف وسیعی از رنگهای موجود در دکوراسیون خانه  می باشد. در این مطلب چند نمونه میز چوبی مدرن و کاربردی خواهید دید :

دکوراسیون داخلی نشیمن و استفاده از رنگ های پر انرژی و چشم گیر در فضای نشیمن نیازمند کسب اطلاعات در مورد رنگ ها و تاثیر هر کدام در فضای داخلی منزل و همچنین نحوه ی  هم نشینی آن ها در کنار یکدیگر است، در نمونه های آورده شده با وجود استفاده از رنگ های شارپ و پر انرژی، همراه ساختن این رنگ ها با پس زمینه ای هماهنگ تعادلی بصری و فضا ای چشم نواز پدید آورده است. در هنگام طراحی نشیمن و انتخاب رنگ ها و بافت  مبلمان و دیواره ها دقت داشته باشید که از بافت های پر کار و شلوغ در ابعاد کم استفاده کنید  و برای متعادل شدن فضا، بافت و طرح های شلوغ را با رنگ های  ملایمی مثل، نخودی، یاسی، طوسی، شیری، کرم، آبی آسمانی و رنگ های پاستیلی همراه کنید.

طراحی آشپزخانه با دکوراسیون داخلی جزیره شکل، مزایای زیادی  دارد که  از این فواید داشتن فضایی باز و مرکز گرا، امکان نمایش تزیینات آشپزخانه و امکان طراحی مشابه و هماهنگ کابینت ها و سایر مبلمان منزل را می توان نام برد. داشتن جزیره ای متحرک با پایه های چرخ داد امکان ایجاد چیدمان هایی متفاوت را در فضای داخلی آشپزخانه فراهم می کند که در این قسمت نمونه هایی از این نوع طراحی  را آورده ایم.

برای بازسازی و گسترش خانه ای در لندن، آشپزخانه ای با چوب رنگ روشن با اختصاص قسمتی برای غذاخوری به آن اضافه شده است.

دکوراسیون آشپزخانه همراه با دیوارهای سفید  و کابینت هایی با تخته سه لا و چوب رنگ روشن و کانتری ساخته شده از فولاد ضد زنگ ساخته شده است .

جزیره مرکزی و بزرگ آشپزخانه برای آماده سازی غذا و شامل سینک با طراحی منحصر به فردی بدون درز ساخته شده که سبب سهولت در  نظافت شده و شیر آب طلایی احساسی متفاوت در فضا ایجاد کرده است.

استفاده از نورسقفی در قسمت هایی از سقف که  تاکنون نبوده اند یا نصب چراغ های دیوار کوب می تواند فضایی جدید و متنوع رقم بزند. می توانید با تعویض چراغ های خانه و نصب لوستر ها و چراغ هایی با قیمت مناسب فضای مناسب با حال و هوای جدید ایجاد کنید، البته تمام این تغییرات مشروط بر موافقت صاحب خانه می باشد. وسایل و قفسه های قدیمی و رنگ و رورفته را کنار بگذارید و از قفسه های دیواری نو و همچنین یک آینه ی ساده برای دیوار حمام استفاده کنید، می توانید این قفسه های قدیمی را هنگام تحویل خانه  به صاحب خانه دوباره نصب کنید.

1 دیدگاه

  1. […] اغلب دکوراسیون های سیاه و سفید از رنگ سفید برای دیوارها و از رنگ سیاه برای مبلمان استفاده می شود. […]

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *