کاناپه کوچکتر در اتاق خواب

کاناپه کوچکتر را به موازات ضلع کوتاه تر فرش قرار دهید سرویس خواب و مطمئن شوید که دور از دیوار قرار گرفته است. صندلی و مبل های دیگر را در اطراف کاناپه اصلی بچینید و از یک میز پذیرایی برای قرار دادن مجله ها و دستگاه کنترل تلویزیون بهره گیرید. صندلی ها را طوری انتخاب کنید که بتوان آن ها را به راحتی به اطراف جابجا کرد. آن ها را در لبه ی فرش و مشرف به میز پذیرایی قرار دهید. اگر قصد دارید که در کنار ست  مبلمان تان ست غذاخوری را نیز نشیمن مربع شکل تان داشته باشید بهتر است به تعداد کم مبلمان اکتفا کنید و از یک میز غذاخوری بسیار کوچک استفاده کنید.

می توانید با کاغذ، پرده یا آویز درست کنید. برای ساختن  ریسه های تزئینی و استفاده از آن به جای پرده یا آویز، کافی است منگنه یا چسب، کاغذ و قیچی در اختیار داشته باشید. از این پرده های تزئینی می توانید برای چیدمان اتاق نوزاد استفاده کنید. برای تهیه این کاردستی ابتدا با قیچی نوارهای سرویس خواب هم اندازه کاغذی درست کرده و آنها را به شکل دایره ببرید و به یکدیگر منگنه کنید تا ریسه بلند درست شود.

اگر در خانه توپ های کاموایی دارید که مدت هاست بدون  استفاده در گوشه اتاق جا خوش کرده اند، آنها را از کمد بیرون بیاورید و در کاسه های تزئینی قرار دهید و میز اتاق نشیمن را با آن زیباتر کنید. باور کنید با همین تغییر ساده اتاق ها از سردی و یکنواختی خارج می شود. رومیزی یا کفپوش هایی سرویس خواب با رنگ های گرم مانند قرمز و نارنجی را برای چیدمان زمستان انتخاب کنید. تغییر کوچک دیگر این است که مبل و صندلی ها را به هم نزدیک کنید تا فضا گرم تر به نظر برسد.

ساده ترین نوع رنگ سفید که می تواند به سبب سلیقه ی  شما مات یا براق و یا ترکیبی از این دو انتخاب شود. اما ترجیحا انتخاب نوع براق آن بهتر است برای لوازم و وسایل مانند کمد ها و  صورت کرید و انتخاب مات آن برای دیوارها و سقف دکوراسیون داخلی منزل شما.
رنگ سبز طراوت و شادابی را به فضای داخلی شما می آورد  کافی است تناژ کم رنگ آن را برای دکوراسیون خانه انتخاب کنید و از طراوت رنگ های طبیعت در فضای داخلی تان لذت ببرید

رنگ های سبز و آبی در چرخه رنگ سردند، ضربان قلب را کم کرده، ماهیچه ها را ریلکس و دمای بدن را پایین می آورند و حس سرما می دهند.
– بنفش می تواند با توجه به درصد رنگ های تشکیل دهنده آن  هم گرم و هم سرد باشد. اگر رنگ آبی آن بیشتر باشد، سرد و اگر قرمز بیشتر باشد، گرم خواهد بود.

نوجوانان عاشق این هستند که علایق خود را در اتاق خوابشان به رخ بکشند مثلا آقا پسری که عاشق موزیک است دوست دارد در اتاق خوابش یک جفت اسپیکر حرفه ای و بزرگ بگذارد  حتی اگر شرایط استفاده از آن وجود نداشته باشد و فقط جنبه دکوری داشته باشد. یا دختر خانمی که عاشق هنر نقاشی است یک تابلو بزرگ از طرح های داوینچی روی یکی از دیوارهای اتاقش نصب میکند تا به مهمانان اتاق خوابش بگوید که نقاشی جزئی جداناپذیر از زندگی اوست. لذا بگذارید تا جایی که حد و مرزها رعایت میشوند اتاق خواب را با تزییناتی سرویس خواب که دوست دارند پر کنند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *