تختخواب و سلیقه شخصی افراد

سرویس خواب دانستن سلیقه‎ شخصی باعث می‎شود رقابت پیدا کردن مبل صحیح کوتاه تر شود و سبکی را انتخاب کنید که شیوه‎ی زندگی و سلیقه‎ی شخصی شما را نشان می‎دهد. اگر شما بیشتر به سمت مبل‎‏های رسمی، طراحی‎های سنتی زیبا توجه دارید، مبل‎های دسته دار با پایه‎های نمایان، می‎توانند گزینه‎ی سرویس خواب خوبی باشند.

اگر دوست دارید مبل راحتی تری داشته باشید، مبل‎هایی را انتخاب کنید که بتوانید برای آنها رویه بدوزید. این مبل ها رسمی نیستند و به ویژه برای خانواده‎هایی که دارای بچه‎ کوچک یا شلوغ سرویس خواب هستند مناسب است زیرا می توانند سریعا رو مبلی‎ها را بشورند.

مکمل مناسب صورتی در دکوراسیون داخلی، زرشکی و سرویس خواب بهترین مکمل برای آبی کم رنگ، سورمه ای است. سورمه ای و زرشکی را به این ترکیب اضافه کنید و شاهد یک اتفاق معجزه آسا در فضای داخلی خانه تان باشید. سورمه ای و زرشکی از رنگ های رسمی و نافذی هستند که اتفاقا طراحان سرویس خواب مطرح دنیا از ترکیب این دو رنگ بسیار استفاده می کنند؛ حتی برای لباس هم ترکیب بسیار مناسبی به شمار می رود.

سرویس خواب

جز جدا نشدنی مورد نیاز برای اتاق یک محصل با انضباط ! سرویس خواب یک سرویس خواب کتابخانه و میز تحریر ساده می تواند علاوه بر تغییر دکوراسیون بی نظیر اوضاع اتاق فرزند شما را سر و سامان دهد، حتی اگر فضای بزرگی برای قرار دادن یک کتابخانه  ندارید طبقه ها و شلف ها به سادگی می توانند برای شما نقش سرویس خواب یک کتابخانه ی کاربردی را داشته باشند و به نظم دهی فضای شما کمک کنند.

گوشه ای از اتاق را به سبک مدرسه در آورید مثلا میز پایه داری را در گوشه ای از اتاق قراردهید و با کمک نقشه جغرافیایی، کره زمین و تخته دیواری برای نصب عکس و برنامه های سرویس خواب هفتگی، آن را تزیین کنید.

سرامیک براق بازتاب و جلوه نور بسیار خوبی دارد و باعث می شود خانه لوکس تر به نظر برسد. اگر فضای خالی از فرش و قالیچه خانه تان زیاد است بهتر است از این نوع کفپوش استفاده کنید تا زیبایی بیشتری به دکوراسیون منزل شما ببخشد. ولی باید بدانید که سرامیک براق کثیفی و لک را هم بیشتر نشان سرویس خواب می دهد. می توان گفت استفاده از سرامیک براق در طراحی خانه کوچک به دلیل بازتاب و انعکاس نوری می تواند خانه را بزرگتر جلوه دهد.

طراحان دکوراسیون امروزی تقریبا همه قوانین سابق در ارتباط با استفاده از رنگ‌های گوناگون و ترکیب آنها با یکدیگر را در هم شکسته‌اند و امروز هر رنگی را می‌توان در دکوراسیون منزل سرویس خواب به کار برد. دیگر مرزها و محدویت‌های گذشته در کاربرد رنگ‌ها در دکوراسیون رعایت نمی‌شوند و شاید به همین دلیل انتخاب مجموعه رنگی دلخواه برای دکوراسیون یک خانه مشکل‌تر شده باشد. امروزه بیش از هر چیز سلیقه و روحیات ساکنان خانه برای انتخاب رنگ مهم است و انتخاب و سلیقه ما اغلب بهترین راهنما برای انتخاب مجموعه رنگی مناسب سرویس خواب برای محل زندگی و منزل‌مان است؛ کافی است نگاهی به مجلات طراحی دکوراسیون داخلی بیندازیم تا از بین آنها بهترین را انتخاب کنیم‌؛ البته فراموش نکنید که تحلیل جزء به جزء هر کدام از این عکس‌ها شما را با رازهای یک دکوراسیون زیبا بیشتر آشنا می‌کند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *