مصرف انرژی در اتاق خواب

روش کاربردی برای  صرفه جویی در مصرف انرژی و  دستیابی به چیدمانی ایده آل در روزهای سرد پاییزی استفاده از پتوهای نازک به جای رومیزی است. جایگزین کردن رومیزی های تابستانی با پتوهای سبک پشمی یا استفاده از پتوهای مسافرتی به جای رومبلی نه تنها دکوراسیون زمستانی خانه  را زیباتر جلوه می دهد، بلکه  گرمای مطبوعی را به ساکنان خانه هدیه می دهد.

نگاه به رنگ در دکوراسیون نوعی شادی و بازیگوشی نتیجه خلق محیطی کاملا یگانه و تک شده است بگونه ای که هیچ وقت از بودن در آن احساس خستگی نخواهید کرد. اگر شما از سلطه  رنگ خانه تان خسته شوید، زندگی در آن محیط خلق و خوی شما را تنگ می کند و حضور در خانه روح شما را خسته می کند. هر چیزی که می بینیم دارای رنگ است. رنگ ها باعث می شوند چیزها را احساس کنیم به عبارتی می توان  گفت خود نیز دارای احساسند!

رنگی که در اتاق بالا استفاده شده است کمی تیره‌تر از رنگ عنابی است و نسبت به آن مقادیر بیش‌تری رنگ قرمز در خود دارد و شبیه تلفیقی از رنگ قرمز و قهوه‌ای است. استفاده از سرویس خواب رنگ قرمز روشن در اتاق خواب که قرار است در آن به استراحت بپردازید به نظر کمی پرانرژی می‌رسد، اما اگر در چنین فضایی از رنگ قرمز تیره که مقدار زیادی رنگ قهوه‌ای تیره در خود دارد، استفاده کنید، به حس و حالی آرام‌تر و ملایم‌تر  در اتاق خواب خود می‌رسید.

حتما شما هم در زندگی‌تان با افرادی روبه‌رو شده‌اید که مدام از زمین و زمان شکایت می‌کنند و عبارات ناامیدکننده بر زبان می‌آورند. این افراد منفی‌باف معمولا دنیا را سیاه و کسب و کارشان را رو به نابودی می‌بینند برای همین هم هیچوقت نمی‌توانند مسیر موفقیت را طی کنند. در این مقاله از ۶ جمله خطرناکی صحبت می‌کنیم که سعی کنید همین امروز با آنها خداحافظی کنید و از حافظه‌تان هم پاک‌اش کنید.  با ما همراه باشید.

«غیرممکنه…»: همه‌ ما این عبارت را استفاده کرده‌ایم، نه؟ اما چیزهای بسیاری اندکی وجود دارند که واقعا غیرممکن باشند، مگر اینکه خودتان را متقاعد کنید این‌طور نیست. به جای آن،  فکر کنید چرا چیزی نه تنها می‌تواند ممکن باشد، بلکه باید محتمل هم باشد.دیدگاهی مثل این، تنها چیزی که به ارمغان می‌آورد، منفی‌بافی است. اصلا چرا خودتان را به زحمت می‌اندازید تا کاری را انجام دهید که از قبل محکومش کرده‌اید به شکست! به دامِ این تله ذهنی نیفتید. هر چیزی که هست، ارزش تلاش را دارد. شاید نتیجه، به طرز شگفت‌انگیزی غافلگیرتان کند.

ریزش مو یک اتفاق تلخ در زندگی آقایان است، بخصوص  اگر این ریزش مو ناشی از عوامل ژنتیکی باشد و کاری از دست فرد برای درمان آن برنیاید. برخی از آقایان با مشاهده ی ریزش موهایشان اعتماد به نفس شان را از دست می دهند و با دیدن موهای پرپر شده شان روی بالشت یا کف حمام احساس ناخوشایندی را تجربه می کنند.با وجود اینکه در بیشتر موارد ریزش مو ارثی است، اما وراثت همیشه تنها عامل مشکل از سرویس خواب بین رفتن موها نیست. عوامل دیگری نیز وجود دارند که ریزش مو را تسریع می کنند.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *