طراحی داخلی یک آپارتمان

در طراحی داخلی آپارتمان اول از رنگ های زیبا و آرامش بخش استفاده  شده است و این آپارتمان شیک و زیبا دارای دکوراسیونی کاربردی است. فضای بین آشپزخانه و اتاق نشیمن توسط دیوار اپن کاشی کاری شده ای از یکدیگر جدا شده اند و آشپزخانه دارای طراحی ساده و متفاوتی می باشد.

میز تلویزیون از انواع وسایل ضروری در دکوراسیون سالن پذیرایی و اتاق نشیمن است که اغلب به عنوان نقطه کانونی نیز در نظر گرفته می شود بنابراین در انتخاب طرح و رنگ میز تلویزیون باید توجه لازم را داشته باشید, در ادامه این مطلب انواع مدل میز تلویزیون جدید برای خانه های لوکس و مدرن را مشاهده خواهید کرد.

اغلب آپارتمان های امروزی دارای متراژ های کوچکی هستند سرویس خواب که طراحی دکوراسیون داخلی آشپزخانه کوچک یکی از دغدغه های بزرگ برای کدبانوی خانه است. توجه داشته باشید که اگر دکوراسیون آشپزخانه کوچک به شیوه ای اصولی انجام شود می توانید از همه قسمت های موجود در آشپزخانه  منزل تان نهایت استفاده را داشته باشید. در طراحی دکوراسیون آشپزخانه های کوچک بهتر است همه وسایل در کابینت ها چیده شوند تا فضای آشپزخانه منظم و جا دار به نظر برسد. بهتر است کابینت ها را برای آشپزخانه های کوچک تا سقف آشپزخانه امتداد دهید تا بتوانید وسایل بیشتری را در کابینت ها بچینید.

در طراحی داخلی اتاق نشیمن این ویلا از از وسایل لوکس و گیاهان طبیعی استفاده شده است که استفاده از رنگ های روشن و گیاهان طبیعی در فضای داخلی اتاق نشیمن فضایی  متفاوت را ایجاد کرده اند. همانطور که در تصاویر مشاهده می کنید فضایی از این ویلا به عنوان اتاق ناهار خوری در نظر گرفته شده است که وجود میز ناهار خوری چوبی در این قسمت از منزل فضایی مدرن را ایجاد کرده است. در همه قسمت های این ویلا نظیر اتاق خواب و سرویس بهداشتی و راهرو و راه پله از طراحی داخلی زیبا و متفاوت و وسیله هایی  مدرن و لوکس استفاده شده است.

وجود گیاهان طبیعی در همه قسمت های این ویلا فضایی با نشاط و متفاوت را ایجاد کرده است و همانطور که در تصاویر مشاهده می کنید در اتاق نشیمن و اتاق خواب از دیوار پوش و کفپوش های چوبی استفاده شده است به همین دلیل است که طراحی داخلی ویلا صمیمی و جذاب تر به نظر می رسد.

طراحی دکوراسیون داخلی اتاق خواب دخترانه را بهتر است با توجه به سن و سال و نیاز فرزند خود انجام دهید تا فرزند شما در اتاق خوابش احساس آرامش و راحتی بیشتری داشته باشد,  در ادامه انواع ایده های کاربردی و خلاقانه برای طراحی اتاق خواب های دخترانه را مشاهده خواهید کرد.

چیدمان وسایل و به کار بردن رنگ های مناسب در دکوراسیون اتاق خواب دخترانه از اهمیت زیادی برخوردار است بنابراین بهتر است در هنگام طراحی دکوراسیون اتاق دخترانه وسایل به صورت کاربردی و صحیح چیده شوند و علاوه بر این از رنگ های شاد و روشن در فضای اتاق خواب دخترانه استفاده شود.

مدل دستگیره کابینت می تواند در زیباتر به نظر رسیدن مدل و طرح کابینت آشپزخانه تاثیرگذار باشد بنابراین بهتر است در هنگام انتخاب طرح دستگیره کابینت توجه لازم را داشته باشد, در ادامه این مطلب انواع مدل های شیک و کاربردی دستگیره برای کابینت با طرح های مدرن و کلاسیک را در اختیار شما عزیزان سرویس خواب قرار می دهیم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *