استفاده در از رنگ سفید در خانه

در طراحی دکوراسیون آشپزخانه از رنگ سفید استفاده شده  که رنگ سفید باعث بزرگ تر و تمیز تر به نظر رسیدن فضای آشپزخانه شده است. در فضای آشپزخانه میز ناهار خوری با رنگ سیاه قرار داده شده است که ترکیب رنگ سفید و سیاه در آشپزخانه باعث تکمیل شدن زیبایی دکوراسیون داخلی این آشپزخانه کوچک شده است.

میز تلویزیون ها در دو سبک کلاسیک و مدرن طراحی می شوند که انتخاب مدل میز تلویزیون بهتر است با توجه به سبک دکوراسیون منزل باشد. میزهای تلویزیون ام دی اف و چوبی امروزه از انواع مدل های پرطرفدار و محبوب هستند و شما می توانید با توجه به سبک دکوراسیون داخلی منزل خود از بین  این طرح های متنوع میزی را که با دکوراسیون منزل تان مطابقت بیشتری دارد انتخاب کنید.

یکی از خصوصی ترین و مهم ترین مکان ها در هر خانه ای اتاق خواب است و علاوه بر این اتاق خواب مکانی برای کسب آرامش و امنیت است بنابراین بهتر است برای طراحی   دکوراسیون اتاق خواب حساسیت لازم را به خرج دهید. در ادامه تصاویری از انواع مدل اتاق خواب مدرن با دکوراسیون های شیک و کاربردی را مشاهده خواهید کرد.

برای چیدمان و طراحی دکوراسیون اتاق خواب قبل از هر چیز بهتر است رنگ اتاق خواب و رنگ و طرح وسایل ضروری و مورد نیاز اتاق خواب را مشخص کنید و سپس اقدام به دیزاین دکوراسیون داخلی اتاق خواب نمایید. در این مطلب با انواع دکوراسیون های شیک و مدرن برای طراحی داخلی اتاق خواب آشنا شدید  که امیدواریم این دکوراسیون ها مورد توجه تان قرار بگیرند و بتوانید با ایده گرفتن از آن ها دکوراسیون شیک و بی نظیری را در فضای اتاق خواب منزل خود ایجاد کنید.

سالن پذیرایی اولین فضا از هر خانه ای است که مورد توجه قرار مهمان ها قرار می گیرد بنابراین بهتر است در هنگام طراحی دکوراسیون پذیرایی و رنگ های به کار برده شده در پذیرایی  توجه لازم را داشته باشید؛ در ادامه تصاویری از طراحی دکوراسیون پذیرایی سیاه و سفید را مشاهده خواهید کرد.

در دکوراسیون پذیرایی می توانید از رنگ های مختلف استفاده کنید. رنگ سیاه و سفید یکی از انواع رنگ های مدرن و زیبا برای طراحی دکوراسیون سالن پذیرایی است و اگر شما تمایل سرویس خواب دارید دکوراسیون منزل تان شیک و بی نظیر باشد می توانید از ترکیب این رنگ های متضاد استفاده کنید.

تخت و کمد از ضروری ترین تجهیزات در هر اتاق خوابی هستند و باید در انتخاب طرح و رنگ این وسایل حساسیت های لازم را به خرج داد تا دکوراسیون اتاق خواب بی نظیر و  شیک تر شود, در ادامه انواع مدل کمد نوجوان با طراحی شیک و کاربردی را مشاهده خواهید کرد که امیدواریم این مدل ها مورد توجه تان قرار بگیرند.

کمد لباس نوجوانان دارای طرح های متنوعی هستند و بهتر است طرح و رنگ کمد نوجوان با توجه به سایر وسایل موجود در دکوراسیون داخلی اتاق خواب نوجوان انتخاب  شود تا علاوه بر جلوگیری از شلوغ شدن فضای اتاق, زیبایی و جذابیت دکوراسیون اتاق نوجوان دختر و پسر چند برابر شود.

1 دیدگاه

  1. […] های آشپزخانه با طرح های ساده از زمان های سرویس خواب گذشته تا به امروز جزء پرطرفدارترین مدل کاشی ها به شمار می […]

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *