کاغذ دیواری در اتاق خواب

کاغذ دیواری ها امروزه در انواع مدل های گلدار و طرح دار و ساده  موجود هستند که بهتر است طرح و رنگ کاغذ دیواری با توجه به کفپوش سالن پذیرایی انتخاب شود. اگر کفپوش سالن پذیرایی ساده است کاغذ دیواری های طرح دار و گلدار می توانند برای پوشاندن دیوار های سالن پذیرایی انتخاب ایده آل و مناسبی باشند و اگر کفپوش اتاق پذیرایی منزل شما طرح دار است بهتر است برای زیبایی و جذابیت بیشتر طراحی داخلی  سالن پذیرایی از کاغذ دیواری ها با طرح ساده استفاده کنید.

هر کدبانویی آرزو دارد آشپزخانه منزلش بزرگ و جادار باشد زیرا طراحی داخلی آشپزخانه ها با متراژ بزرگ راحت تر است و شما می توانید از انواع رنگ های روشن و تیره برای دکوراسیون   آشپزخانه های بزرگ استفاده کنید. کابینت ها مهم ترین اجزاء در هر آشپزخانه ای هستند بنابراین بهتر است قبل از هر چیز مدل و رنگ کابینت های آشپزخانه خود را انتخاب کنید زیرا طرح و رنگ کابینت آشپزخانه می تواند در زیبایی و جذابیت دکوراسیون داخلی آشپزخانه تاثیرگذار باشد و علاوه بر این کابینت ها بزرگ ترین اجزاء در هر آشپزخانه ای هستند و توجه همه افراد را به سوی خود جلب می کنند. بعد از نصب کابینت در آشپزخانه باید سایر وسایل کاربردی در آشپزخانه نظیر گاز  و یخچال و میز ناهار خوری و وسایل برقی و …. را تهیه کنید که چیدمان این نوع وسایل در آشپزخانه باید به صورت کاربردی انجام شود.

استفاده از رنگ های روشن و طراحی نورپردازی مناسب در فضای آشپزخانه می تواند باعث بزرگ تر به نظر رسیدن دکوراسیون آشپزخانه منزل شما شود از این رو بهتر است در طراحی دکوراسیون داخلی آشپزخانه های کوچک از رنگ های روشن و شاد استفاده شود. همچنین اگر در آشپزخانه فضای کافی برای  قرار دادن میز ناهار خوری ندارید می توانید از صندلی اپن استفاده کنید.

رنگ سفید از انواع رنگ پرطرفدار برای طراحی دکوراسیون پذیرایی است و در اغلب دکوراسیون های پذیرایی با سبک کلاسیک و مدرن از رنگ سفید استفاده می شود. رنگ سیاه یکی از انواع رنگ های مکمل مناسب و پراستفاده برای ترکیب با رنگ سفید در دکوراسیون منزل است و اگر شما تمایل دارید دکوراسیون سرویس خواب پذیرایی تان مدرن و جذاب به نظر برسد می توانید از ترکیب این رنگ های متضاد استفاده کنید.

کمد لباس مخصوص نوجوانان در انواع طرح های فانتزی و شیک تولید می شود که بهتر است رنگ و طرح کمد لباس نوجوان با توجه به جنسیت فرزند شما انتخاب شود. تصاویری از انواع  مدل کمد نوجوان با طراحی زیبا و جذاب را در اختیار شما همراهان عزیز و گرامی قرار داده ایم که امیدواریم از مشاهده این مدل ها نهایت لذت را ببرید.

کمد از ضروری ترین وسایل در سرویس خواب نوجوان دخترانه است که بهتر است طرح کمد نوجوان دخترانه را بین طرح های فانتزی و شیک و رنگ های دخترانه انتخاب کنید. در دوره نوجوانی  اغلب افراد به نگهداری و خرید وسایل مختلف علاقه مند هستند از این رو بهتر است برای ذخیره سازی وسایل از کمد لباس با فضای ذخیره سازی بیشتر استفاده کنید تا از شلوغی اتاق نوجوانان جلوگیری شود.

1 دیدگاه

  1. […] نسبت به آپارتمان قبلی دارای متراژ کوچک تری است و یک خوابه  می باشد همانطور که مشاهده می کنید در طراحی دکوراسیون […]

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *