سرویس خواب در فضای خانه کوچک

استفاده از آینه های بیشتر در سرویس خواب همه قسمت های خانه کوچک باعث به بزرگ تر به نظر رسیدن فضای خانه می شود و علاوه بر این برای اینکه فضای منازل کوچک بزرگ تر به نظر برسد بهتر است نورپردازی مدرن و شیکی را برای همه بخش های منزل خود طراحی کنید. بهتر است در چیدمان منزل کوچک از لوازم کمتر و مبلمان ظریف تر استفاده کنید تا فضای منزل شما خلوت تر و بزرگ تر از حد معمول به نظر برسد.

آپارتمان دوم طراحی داخلی شبیه به آپارتمان اول دارد و در طراحی دکوراسیون این آپارتمان از ترکیب رنگ های سیاه و سفید استفاده شده است. برای طراحی نورپردازی این آپارتمان کوچک از لامپ های ایستاده و چراغ های LED ظریف استفاده شده است. اتاق نشیمن این آپارتمان کوچک طراحی مدرن و شیکی دارد و مبلمان با طراحی مدرن و زیبا در اتاق نشیمن این آپارتمان به چشم می خورند. طراحی دکوراسیون اتاق خواب نیز مدرن و متفاوت است و ترکیب رنگ های تیره و روشن در فضای اتاق خواب دکوراسیون شیک و  بی نظیری را ایجاد کرده است.

طراحی داخلی آشپزخانه های کوچک کمی دشوار است بنابراین باید با دقت بیشتری انجام شود. برای طراحی دکوراسیون داخلی آشپزخانه ها با فضای کوچک بهتر است از رنگ های روشن استفاده کنید تا فضای آشپزخانه شما بزرگ تر از حد معمول به نظر برسد. امروزه در طراحی اغلب آشپزخانه های  کوچک از میز بار استفاده می شود و شما می توانید از فضای میز باز به عنوان میز ناهار خوری استفاده نمایید. نورپردازی مناسب در آشپزخانه های کوچک یکی دیگر از مواردی است که باید مورد توجه قرار بگیرد اگر در فضای آشپزخانه نور  کافی وجود داشته باشد دکوراسیون آشپزخانه زیبا و پرنور تر به نظر می رسد.

افراد هر خانواده سلیقه های مختلفی دارند و امروزه اغلب خانواده ها در آپارتمان های کوچک زندگی می کنند که بهتر است دکوراسیون داخلی خانه های آپارتمانی به صورتی طراحی شود که  با سلیقه همه افراد خانواده مطابقت و همخوانی داشته باشد. در ادامه دکوراسیون داخلی ۳ خانه مینیمال مخصوص خانواده های جوان را در اختیار شما همراهان عزیز و گرامی قرار می دهیم.

دکوراسیون مینیمال از انواع دکوراسیون های ساده است که  این سبک دکوراسیون تمرکز خاصی روی استفاده بهینه از فضا دارد و علاوه بر این در دکوراسیون خانه مینیمال نظم و ترتیب خاصی در چیدمان وسایل منزل به چشم می خورد.

در طراحی دکوراسیون داخلی ویلا ها در مناطق گرمسیری  اغلب از وسایل طبیعی نظیر چوب و گیاهان و سنگ و … استفاده می شود که همه این وسایل باعث ایجاد دکوراسیونی متفاوت در ویلا می شوند. در طراحی دکوراسیون ویلا اول همانطور که در تصاویر مشاهده می کنید از گیاهان طبیعی  برای ایجاد جنگل شخصی در اطراف استخر استفاده آبی رنگ استفاده شده است.

چمن مصنوعی دارای ظاهری سخت و خشن است  و رنگ سبز آن نیز شبیه به چمن طبیعی می باشد, چمن های مصنوعی همچنین با انواع خواب های کوتاه و بلند موجود هستند و شما می توانید از این نوع چمن ها برای مکان های ورزشی و محوطه منازل مسکونی استفاده کنید. در ادامه نمونه هایی از  سرویس خواب طرح های چمن تزئینی و ورزشی شرکت ایده سبز را مشاهده خواهید کرد.

1 دیدگاه

  1. […] برای قرار دادن کتاب و سی دی و … می توانید از سرویس خواب کتابخانه های دیواری استفاده کنید که این مدل […]

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *