اتاق انتظار مطب

در طراحی دکوراسیون داخلی مطب دندانپزشکی باید بخشی از فضای مطب را به اتاق انتظار و نصب یونیت ها و اتاق کار اختصاص دهید توجه داشته باشید که هر کدام از این فضاها باید بر اساس کاربردی که دارند طراحی شوند.
یونیت دندانپزشکی مکانی است که بیمار همه وقت خود را در آنجا سپری می کند بنابراین بهتر است برای این مکان دکوراسیونی آرامش بخش و زیبا را فراهم کنید. بهتر است صندلی  دندانپزشکی مقابل پنجره مطب و یا تابلویی زیبا و تلویزیون قرار بگیرد همچنین می توانید آکواریومی با ماهی های زیبا را در مقابل صندلی دندانپزشکی قرار دهید.

همانطور که می دانید اتاق خواب یکی از مهم ترین بخش ها در هر خانه ای است در طراحی دکوراسیون داخلی اتاق خواب مواد طبیعی نظیر چوب و گیاهان به چشم می خورند که همه این مواد  باعث ایجاد فضایی آرامش بخش و متفاوت در دکوراسیون اتاق خواب شده اند.
طراحی نورپردازی خلاقانه یکی دیگر از ویژگی های بارز در سراسر  این خانه مجلل و شیک است که در فضای اتاق خواب نیز نورپردازی خلاقانه به چشم می خورد.

روشویی های سنگی و کلاسیک و فانتزی از انواع محصولات گروه بازرگانی داوری هستند. بالاترین کیفیت و نازلترین قیمت و مطابق با استاندارد های روز و سلیقه های مختلف و تولید طرح های متنوع از ویژگی های مثبت محصولات این بازرگانی هستند. همچنین این گروه رضایت مشتریان را در اولویت تولیدات روشویی های متنوع خود قرار می دهد و با گارانتی محصولات و نصب انواع روشویی توسط متخصصین توانسته است رضایت خاطر را برای مشتریان به ارمغان بیاورد. در ادامه این مطلب به معرفی انواع روشویی با طرح های متنوع این شرکت خواهیم پرداخت.

بهتر است مدل آباژور اتاق خواب با نور غیر مستقیم و ارتفاع مناسب را انتخاب کنید. آباژور های رومیزی از انواع مدل آباژور های ایده آل و مناسب برای اتاق خواب هستند و بهتر است رنگ این مدل آباژور ها را از بین رنگ های نه چندان روشن نظیر کرم و شکلاتی و یا شیری انتخاب نمایید. همچنین به طرح و مدل سرویس خواب لوستر اتاق خواب و همخوانی آن با آباژور دقت نمایید.

در مقالات گذشته به بررسی دکوراسیون پذیرایی مربع شکل پرداختیم و چند طراحی موفق و اصولی برای اتاق پذیرایی مربع را بررسی کردیم در این مطلب به بررسی اتاق پذیرایی مستطیل می پردازیم. برخی اوقات ممکن است طراحی دکوراسیون مناسب برای یک پذیرایی مستطیل شکل و کشیده به یک معضل بزرگ تبدیل شود و شما را در مورد دیزاین دکوراسیون منزل تان دچار مشکل کند همچنین هیچ فردی تمایل ندارد که پذیرایی خانه اش به یک راهرو و یا سالن با عرض زیاد تبدیل شود. ترفندهای مناسبی برای طراحی دکوراسیون پذیرایی های مستطیل شکل وجود دارد که اگر شما از این ترفندها به درستی استفاده کنید می توانید فضایی بی نظیر را در دکوراسیون پذیرایی تان بوجود آورید.

طراحی دکوراسیون داخلی آشپزخانه علاوه بر زیبایی باید شامل  عوامل کاربردی نیز باشد تا فضای آشپزخانه بتواند پاسخگوی نیازهای ضروری کدبانوی خانه باشد و علاوه بر این کدبانوی خانه باید بتواند در فضای آشپزخانه به سهولت فعالیت هایش را انجام دهد. در ادامه ۲۰ دکوراسیون آشپزخانه ترکیه ای سرویس خواب با طراحی کاربردی و شیک را مشاهده خواهید کرد.

 

3 دیدگاه ها

  1. […] می توانید انواع وسایل اتاق خواب خود را از بین رنگ های روشن و تیره انتخاب […]

  2. […] است دو رنگ را مکمل یکدیگر انتخاب سرویس خواب شوند تا زیبایی و جذابیت دکوراسیون آشپزخانه بیشتر […]

  3. […] و هیجان است و اگر تمایل دارید از سرویس خواب این رنگ زیبا برای طراحی دکوراسیون منزل خود استفاده کنید بهتر است […]

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *