رنگ اتاق نوزاد و سرویس خواب

قبل از چیدمان اتاق نوزاد پسر باید ابتدا رنگ اتاق نوزاد را مشخص کنید سرویس خواب سپس وسایل مورد نیاز و اولیه را برای نوزاد خود تهیه کنید و وسایل تهیه شده را به شیوه کاربردی و متفاوت در اتاق نوزاد بچینید. به صورت کلی برای طراحی دکوراسیون اتاق نوزاد پسر از رنگ های آبی و خاکستری و سفید و سبز و قهوه ای و سایر رنگ های پسرانه و شاد استفاده می شود و بهتر است رنگ اتاق نوزاد پسر از بین رنگ های شاد  و ملایم و آرامش بخش انتخاب شود.

امروزه برای طراحی دکوراسیون اغلب خانه های مدرن از مبلمان با رنگ سیاه و سفید استفاده می شود. مبلمان فانتزی در انواع رنگ های متنوع روشن و تیره طراحی می شوند. اگر شما تمایل دارید که دکوراسیون اتاق نشیمن و یا پذیرایی منزل تان مدرن و شیک تر به نظر برسد مدل مبلمان فانتزی با رنگ سیاه و سفید می توانند برای شما انتخاب مناسبی باشند.

در بعضی از حیاط خلوت ها امکان ساختن استخر با عرض زیاد وجود ندارد بنابراین شما می توانید از استخر ها با عرض کم در فضای حیاط های کوچک استفاده کنید. اغلب عرض استخرهای کم  عرض بین ۱ تا ۱٫۵ متر است و طول این نوع استخرها با طول خانه برابر می باشد.

دکوراسیون آشپزخانه ترکیه ای از انواع دکوراسیون های مورد توجه برای اغلب ایرانی ها است. در کشور ترکیه برای طراحی داخلی آشپزخانه از دکوراسیون و چیدمان های مدرن و لوکس استفاده می شود. همانطور که می دانید مهم ترین تجهیزات در هر آشپزخانه ای کابینت ها هستند در کشور ترکیه به طرح و مدل کابینت های آشپزخانه اهمیت زیادی داده می شود و علاوه بر این فضای قابل توجهی از آشپزخانه در سبک دکوراسیون های ترکیه ای به کابینت های دیواری بلند اختصاص داده می شود, این مدل کابینت ها قابلیت نگهداری وسایل زیادی سرویس خواب را دارند و با نصب آن ها در آشپزخانه می توانید از شلوغ شدن فضای آشپزخانه بزرگ و یا کوچک جلوگیری کنید.

نورپردازی و رنگ سقف کناف نیز در زیبایی و جذابیت بیشتر سرویس خواب سقف منزل تاثیرگذار هستند. بهتر است برای انتخاب رنگ کناف از رنگ هایی استفاده کنید که در طراحی داخلی منزل تان وجود دارند. برای رنگ کناف سقف اتاق های بزرگ بهتر است از رنگ های تیره استفاده شود تا فضای اتاق گرم و دنج به نظر برسد و برای رنگ کناف سقف اتاق های کوچک بهتر است از رنگ های روشن استفاده شود تا فضای  اتاق بزرگ تر به نظر برسد.

سطوح صاف و معمولی دیوار اتاق کودکان پسر را می توانید با کمک اشکال مختلفی که با کمک کاغذ رنگی ایجاد کرده اید به زیباترین شکل ممکن طراحی کنید. توجه داشته باشید که برای زیبایی و جذابیت بیشتر تزیین سقف و یا تزیین دیوار با کاغذ رنگی بهتر است بین رنگ کاغذ رنگی و رنگ سقف و یا  دیوار هماهنگی و مطابقت وجود داشته باشد. مبلمان راحتی پرکاربردترین اجزاء در دکوراسیون داخلی اتاق نشیمن و پذیرایی محسوب می شوند و علاوه بر این طرح و رنگ مبلمان می تواند روی زیبایی بیشتر دکوراسیون منزل تاثیرگذار باشد بنابراین بهتر است در هنگام انتخاب مدل مبل راحتی شیک توجه لازم را به خرج دهید تا بتوانید مبلمانی با کیفیت و زیبا  را برای منزل خود انتخاب کنید.

3 دیدگاه ها

  1. […] های کاغذی و رنگی از انواع روش های تزیین برای دیوار اتاق خواب و دیوار بخش های مختلف منزل است شما می توانید […]

  2. […] را به خرج دهید. اگر اتاق خواب شما تاریک و بدون نور است سرویس خواب می توانید از رنگ طلایی برای طراحی دکوراسیون داخلی اتاق […]

  3. […] مهم ترین تجهیزات در اتاق خواب است اگر فضای اتاق خوابی که برای فرزندان خود در نظر گرفته اید کوچک […]

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *