تجهیزات سرویس خواب نوزاد

یکی از مهم ترین وسایل و تجهیزات در اتاق نوزادان مدل سرویس خواب نوزاد است که  رنگ و طرح سرویس خواب می تواند روی زیبایی و جذابیت چیدمان اتاق تاثیرگذار باشد. تخت و یا گهواره نوزاد یکی از مهم ترین وسایل در  نوزادان محسوب می شوند و بهتر است تخت و یا گهواره نوزاد را در مکانی مناسب قرار دهید تا نوزاد شما خواب راحتی داشته باشد.

امروزه مدل مبلمان راحتی و مبل نیمه استیل به صورت فانتزی نیز طراحی می شوند. این مدل مبلمان  علاوه بر رنگ سیاه و سفید در انواع رنگ های تیره و روشن نظیر قهوه ای، بنفش، کرم و قهوه ای، صورتی و …  موجود هستند که بهتر است رنگ مبل فانتزی را با توجه به سایر رنگ های به کار رفته در دکوراسیون داخلی  سالن پذیرایی و اتاق نشیمن انتخاب کنید تا دکوراسیون مورد نظر شما شیک و جذاب تر به نظر برسد.

توجه به ابعاد و اندازه حیاط برای ساخت استخر امری ضروری است و اگر در حیاط خلوت فضایی کافی وجود ندارد بهتر است قید طراحی استخرها با طرح های خاص و متفاوت را بزنید. اغلب افراد تصور می کنند استخرها با شکل و طرح خاص زیباتر هستند در صورتی که استخرهای مستطیل شکل نیز زیبایی و جذابیت خاص  خودشان را دارند. شما می توانید با قرار دادن مبلمانی لوکس و شیک و گلدان های زیبا و رنگارنگ در اطراف این استخرها زیبایی و جذابیت خاصی را به استخرهای مستطیل شکل و کوچک حیاط ببخشید.

اغلب افراد تمایل دارند برای طراحی دکوراسیون آشپزخانه خود از  سبک های کشور های مدرن استفاده کنند که در این صورت بهتر است ابتدا اطلاعاتی در رابطه با سبک طراحی داخلی آشپزخانه در کشور مورد نظر خود کسب نمایید و سپس دکوراسیونی موفق و اصولی را برای آشپزخانه منزل تان طراحی کنید.

مبل های راحتی در انواع مدل های اسپرت و مدرن و ال و گرد و … طراحی می شوند که بهتر است مدل و رنگ و اندازه این مدل مبلمان را بر اساس سبک دکوراسیون و ابعاد اتاق پذیرایی و نشیمن و محل در نظر گرفته شده برای قرار داده مبلمان انتخاب کنید.
در ادامه این مطلب انواع مدل مبل راحتی جدید با طراحی کاربردی و متفاوت را مشاهده خواهید کرد که امیدواریم این مدل ها مورد توجه تان قرار بگیرند.  علاوه بر جنس و طرح مبلمان باید در  انتخاب رنگ مبل نیز توجه لازم را داشته باشید. مبلمان در انواع رنگ های روشن و تیره موجود هستند که بهتر است رنگ مبل های راحتی را با رنگ دیوار پشت مبل و رنگ پرده و یا رنگی که برای طراحی دکوراسیون کلی منزل خود در نظر گرفته اید ست کنید همچنین می توانید رنگ مبل های پذیرایی و اتاق نشیمن را متضاد و یا نزدیک به رنگ سایر وسایل موجود در دکوراسیون انتخاب کنید که البته تضاد بین رنگ مبلمان و سایر رنگ های به کار برده شده در دکوراسیون باید جذاب و متفاوت باشد. در برخی از مدل های مبلمان راحتی از ترکیب دو و یا چند رنگ استفاده شده است که اگر شما به دنبال مدل مبلی سرویس خواب با طراحی متفاوت هستید بهتر است این مدل ها را انتخاب کنید.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *