مشکلات اصلی دکوراسیون اتاق خواب

یکی از مشکلات اصلی برای طراحی دکوراسیون پذیرایی مستطیل سرویس خواب شکل چیدمان مبلمان است که اگر شما مبلمان را به شیوه های زیبا و ماهرانه در پذیرایی های کشیده و مستطیل شکل بچینید می توانید فضایی متفاوت را در دکوراسیون پذیرایی بوجود آورید و علاوه بر این پذیرایی منزل تان با چیدمان صحیح مبلمان به راهرو و یا سالن های عریض تبدیل نمی شود.
در پذیرایی های کوچک مستطیل شکل بهتر است مبلمان را به  پشت به یکی از دیوار ها بچینید و از دیوار مقابل مبلمان به عنوان دیوار پشت تلویزیون استفاده کنید.

استخر های کوچک در فصل تابستان و بهار می توانند فضای حیاط خلوت خانه های ویلایی را به محیطی دلچسب و جذاب تبدیل کنند بنابراین اگر شما هزینه کافی و فضای مناسب برای ساخت این  نوع استخر ها را در حیاط ویلایی منزل تان دارید بهتر است از طراحی این مدل استخرها غافل نشوید.

دنیای طراحی دکوراسیون آشپزخانه مدرن پر از تنوع و سبک های دکوراسیون مختلف است و جالب است بدانید که در هر کشوری با توجه به سبک و روش آن کشور دکوراسیون داخلی  آشپزخانه طراحی می شود, در ادامه دکوراسیون آشپزخانه ترکیه ای با طراحی زیبا و شیک را مشاهده خواهید کرد.

اگر اتاق خواب شما فضای کافی برای قرار دادن میز آرایش و یا دراوری بزرگ را ندارد می توانید از قفسه ها و یا شلف های دیواری برای قرار دادن وسایل مورد نیاز خود استفاده کنید. قفسه های دیواری هیچگونه فضایی از کف اتاق خواب را اشغال نمی کنند و شما می توانید قاب عکس و کتاب و وسایل تزیینی و دکوری  و سایر اشیاء مورد نیاز خود را در این قفسه ها قرار دهید. بهتر است شلف ها و یا قفسه های دیواری را روی دیوار تخت نصب کنید تا دیوار های اتاق تان خالی نباشند.

انتخاب سرویس خواب مناسب یکی از بزرگترین دغدغه ها برای عروس ها است. امروزه  ها در انواع طرح های مدرن و کلاسیک موجود هستند که بهتر است سبک  را با توجه به سبک دکوراسیون داخلی اتاق خواب و منزل تان انتخاب کنید. در ادامه تصاویری از انواع مدل سرویس خواب عروس با جدیدترین و زیباترین طرح های مد سال را مشاهده خواهید کرد.

برای طراحی یک دکوراسیون شیک و مدرن در خانه های آپارتمانی نیازی به داشتن فضایی بزرگ نیست شما می توانید دکوراسیون آپارتمان های کوچک و یک خوابه را به زیباییطراحی کنید کافیست تزیینات شیک و متفاوتی را برای فضای آپارتمان خود داشته باشید. در ادامه طراحی داخلی ۳ واحد آپارتمانی را مشاهده خواهید کرد که امیدواریم این دکوراسیون ها مورد توجه تان قرار بگیرند.

طراحی دکوراسیون دفتر کار کوچک اگر با توجه به قواعد و اصول   کاربردی انجام شود شما می توانید شاهد بوجود آمدن دکوراسیونی شیک و مدرن در دفتر کارتان باشد؛ در ادامه این مطلب طراحی دکوراسیون داخلی برای دفتر کار کوچک را مشاهده خواهید کرد. ممکن است برای طراحی داخلی دفتر کار با متراژ کوچک با مشکلاتی مواجه شوید که در این صورت بهتر است به برخی از تکنیک ها و اصول طراحی در فضاهای کوچک مسلط باشید تا بتوانید فضایی شیک و مدرن را برای کارکنان ایجاد کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *