چوب در سرویس خواب

ارتقا تکنولوژی های ترمو کردن چوب در پژوهش و از جنبه تجاری حاکی از سرویس خواب قدرت محرک های محیطی و پایداری و همچنین سلیقه مشتری در مورد محصولات با کارآیی بالا و حفظ و نگهداری پایین می باشد. چوب ترمو شده طیف وسیعتری از کارایی و دوام را دارا می باشد بطوریکه ثبات ابعادی در شرایط خدمات، تمرکز اصلی محسوب می شود.

طراحان دکوراسیون داخلی, سالن پذیرایی را به ویترین منزل تشبیه کرده اند و علاوه بر این اتاق پذیرایی بخشی از منزل است که دکوراسیون آن بیشتر مورد توجه مهمان ها قرار می گیرد   بنابراین در هنگام طراحی دکوراسیون سالن پذیرایی باید حساسیت بیشتری به خرج دهید, در ادامه تصاویری از دکوراسیون پذیرایی ساده را مشاهده خواهید کرد که امیدواریم این دکوراسیون ها مورد توجه تان قرار بگیرند.

نورپردازی دکوراسیون پذیرایی برای خانه های معمولی از اهمیت زیادی برخوردار است بنابراین بهتر است در دکوراسیون پذیرایی ساده از آباژور های تزئینی و یا چراغ های تزئینی استفاده شود تا علاوه بر داشتن نورپردازی مدرن و زیبا با کمک این اشیاء زینتی بتوانید زیبایی و جذابیت فضای پذیرایی را بیشتر کنید.

قسمت نشیمن لابی در هر ساختمانی به نشستن افراد اختصاص داده می شود و در این بخش لابی از مبلمان و میز و صندلی استفاده می شود. انتخاب دیوار پوش و کفپوش لابی  در هر ساختمانی از اهمیت زیادی برخوردار است شما می توانید برای زیبایی بیشتر دیوار های لابی از کاغذ دیواری ها با طرح های زیبا استفاده کنید. برای لابی ها با فضای کوچک بهتر است از یک میز و صندلی استفاده کنید و علاوه بر این برای پوشاندن دیوار لابی با متراژ کوچک از سنگ استفاده می شود.

تزیین دیوار با کمک شلف دیواری و باکس های تزئینی یکی دیگر از انواع روش های ساده و کم هزینه برای ایجاد فضایی متفاوت در دکوراسیون اتاق پذیرایی است. استفاده از وسایل تزئینی نظیر مجسمه و شمع های تزئینی و … در دکوراسیون های ساده می تواند یکی دیگر از ایده های خلاقانه برای ایجاد فضایی متفاوت در سالن پذیرایی باشد.

تکنولوژی های ترمو کردن چوب تحت عنوان فرآیند های شیمیایی، بیولوژیکی یا فیزیکی که باعث ارتقا ویژگی های مورد نظر در چرخه زندگی ترموود می شوند، تعریف شده است. چوب ترمو شده باید غیر سمی باشد و در طول استفاده، بازیافت یا دور ریختن مواد سمی از خود دفع ننماید. در خصوص دوام پذیری،سرویس خواب  روش اجرا باید غیر زیست کش باشد.

بهتر است لابی منازل مسکونی را بر اساس متراژ آن طراحی کنید. لابی هر ساختمان شامل دو بخش نشیمن و نگهبانی است که هر کدام از این بخش ها طراحی داخلی مخصوص به خود را دارند. بخش نگهبانی به دلیل حفظ امنیت ساکنین در قسمت لابی هر ساختمانی طراحی می شود که در دکوراسیون این بخش از لابی از یک میز پیشخوان و صندلی و میز و امکانات مخابراتی استفاده می شود.

نورپردازی لابی یکی دیگر از مواردی است که باید مورد توجه قرار بگیرد. برای نورپردازی فضای نشیمن در لابی می توانید از لوستر های سقفی و یا آویز و هالوژن تو کار و چراغ دیوار کوب و آباژور و … استفاده کنید.
اگر فضای لابی از نور طبیعی کافی برخوردار است می توانید برای ایجاد آرامش و نشاط در فضای دکوراسیون لابی ساختمان از گیاهان طبیعی استفاده کنید در صورت نبود نور کافی می توانید از گیاهان و گل های مصنوعی استفاده کنید. در صورت تمایل می توانید برای زیبایی بیشتر دکوراسیون داخلی لابی سرویس خواب ساختمان ها از تابلو های هنری و یا مجسمه ها و … استفاده نمایید.

 

1 دیدگاه

  1. […] این مطلب تصاویر دکوراسیون داخلی منازل کوچک با طراحی شیک و کابردی و نورپردازی ایده آل را مشاهده کردید که […]

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *