رنگ پارچه اتاق خواب

مدل پرده ای را برای سالن پذیرایی منزل خود انتخاب کنید که  طرح و رنگ پارچه پرده با سبک دکوراسیون داخلی سالن پذیرایی و سایر وسایل موجود در دکوراسیون پذیرایی مطابقت و همخوانی داشته باشد.
اگر شما تمایل دارید که برای پرده پذیرایی خود از والان پرده نیز استفاده کنید بهتر است پارچه پرده و یا پارچه والان را ساده انتخاب کنید تا از شلوغی فضای سالن پذیرایی جلوگیری شود. امروزه برای اغلب پرده های پذیرایی از کتیبه استفاده می شود که کتیبه ها باعث پنهان شدن میله پرده می شوند.
در ادامه تصاویری از انواع مدل پردهای جدید پذیرایی را در اختیار شما عزیزان قرار داده ایم که امیدواریم این مدل ها مورد توجه تان قرار بگیرند.

در طراحی دکوراسیون داخلی این خانه سه خوابه همانطور که سرویس خواب در تصاویر مشاهده می کنید از کفپوش و دیوار پوش های چوبی و رنگ های سیاه و سفید استفاده شده است و دکوراسیون این خانه متفاوت و مدرن به نظر می رسد. طرحی نورپردازی مدرن و استفاده از قاب عکس ها و گلدان های زیبا در دکوراسیون منزل نیز باعث زیباتر و جذاب تر به نظر رسیدن دکوراسیون این خانه مدرن و شیک شده است.

امروزه در اغلب خانه ها کمد دیواری ها به چشم می خورند. کمد دیواری ها در انواع مدل کمد دیواری های گلاس, ام دی اف، چوبی و… وجود دارند. کمد دیواری های ام دی اف مات هستند  سرویس خواب و اگر شما تمایل دارید از کمد دیواری های براق و صاف در فضای اتاق مورد نظر خود استفاده کنید مدل کمد دیواری گلاس می تواند برای شما انتخاب ایده آل و مناسبی باشد. این مدل کمدهای دیواری نمای فوق العاده ای را به دکوراسیون مورد نظرتان می دهند. مدل کمد های دیواری های گلاس ساده و براق هستند و اگر شما تمایل دارید در فضای منزل خود دکوراسیونی شیک و مدرن را ایجاد کنید این مدل ها می توانند برایتان انتخاب ایده آل و مناسبی باشند.

یاسی از انواع رنگ های زیبا مابین بنفش و ارغوانی است و شما می توانید با استفاده از این رنگ دیوار پذیرایی منزل خود فضایی باوقار و شاد را در سالن پذیرایی منزل تان ایجاد کنید. از رنگ های خاکی و طوسی می توانید به عنوان رنگ مکمل در کنار رنگ یاسی در رنگ ساختمان استفاده کنید. همچنین برای سرویس خواب ایجاد فضایی دلپذیر و آرام می توانید از رنگ سفید در کنار رنگ یاسی در سالن پذیرایی استفاده نمایید.

علاوه بر طرح و مدل وسایل مورد نیاز اتاق خواب باید در انتخاب رنگ آن ها نیز حساسیت لازم را به خرج دهید تا بتوانید هارمونی مناسبی را در اتاق خواب ایجاد کنید. امروزه اغلب افراد برای طراحی اتاق خواب های یک نفره و دو نفره از انواع دکوراسیون های رنگی استفاده می کنند که این دکوراسیون ها زیبایی و جذابیت سرویس خواب خاص خود را دارند و باعث ایجاد فضایی متفاوت در دکوراسیون اتاق خواب می شود.

اگر شما تمایل دارید که فضای منزل تان مدرن و با نشاط تر به نظر برسد بهتر است از انواع گیاهان طبیعی و مختلف در فضای دکوراسیون منزل تان استفاده کنید. گیاهان طبیعی و زیبا سرویس خواب باعث متفاوت تر به نظر رسیدن فضای خانه می شوند و همچنین فضای خانه را با نشاط تر و متفاوت تر از همیشه نشان می دهند.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *