طرح و رنگ پرده اتاق خواب

پرده یکی از مهم ترین وسایل در سالن پذیرایی است  طرح و رنگ پرده می تواند در زیبایی و جذابیت بیشتر سالن پذیرایی تاثیرگذار باشد از این رو بهتر است در انتخاب مدل پرده پذیرایی توجه لازم را داشته باشید تا بتوانید پرده ای شیک و مطابق با دکوراسیون داخلی پذیرایی را برای سالن پذیرایی تان انتخاب نمایید.

امروزه در اغلب اتاق خواب ها برای جلوگیری از شلوغ شدن  فضای اتاق خواب از کمد دیواری استفاده می شود. کمد دیواری ها طرح های متنوعی دارند در ادامه این مطلب انواع مدل کمد دیواری های گلاس برای خانه های مدرن و شیک را مشاهده خواهید کرد.

کمد دیواری هایگلاس دارای زیبایی و جذابیت خاصی هستند  و این مدل کمد دیواری ها باعث متفاوت تر به نظر رسیدن دکوراسیون می شوند اگر شما تمایل دارید که از کمد دیواری با طرح خاص و متفاوت استفاده کنید این مدل ها می توانند برایتان انتخاب ایده آل و مناسبی باشند.

اتاق پذیرایی از مهم ترین بخش های منزل است که انتخاب سرویس خواب رنگ اتاق پذیرایی از اهمیت زیادی برخوردار است و بهتر است در هنگام انتخاب رنگ دیوار های سالن پذیرایی به سبک دکوراسیون پذیرایی منزل تان توجه کنید.

رنگ ها می توانند تاثیر زیادی روی زیبایی و جذابیت دکوراسیون پذیرایی داشته باشند از این رو بهتر است در هنگام انتخاب مناسب ترین رنگ پذیرایی همه جوانب سنجیده شود.

اگر شما از آن دسته از افرادی هستید که تمایل دارید دکوراسیونی گرم و صمیمی را در سالن پذیرایی منزل خود ایجاد کنید بهتر است از رنگ نارنجی برای دیوار های پذیرایی استفاده نمایید. سرویس خواب رنگ نارنجی نمادی از زندگی و شادی است و شما می توانید از انواع رنگ های مکمل نظیر نارنجی روشن و زرد و سبز و قهوه ای تیره در کنار رنگ نارنجی در فضای سالن پذیرایی منزل تان استفاده کنید.

تزیین اتاق خواب نیز بعد از چیدمان اتاق خواب از دیگر نکاتی است که باید مورد توجه قرار بگیرد. برای تزیین اتاق خواب دو نفره می توانید از پرده و شلف دیواری و مجسمه های زیبا و گلدان های شیک و … استفاده کنید. همچنین برای تزیین دیوار اتاق می توانید از انواع قاب عکس های دو نفره و یا قاب عکس ها با تصاویر  فانتزی و کلاسیک استفاده نمایید.
طراحی نورپردازی اتاق خواب نیز یکی دیگر از مواردی است که باید مورد توجه قرار بگیرد نورپردازی مناسب می تواند روی دکوراسیون داخلی اتاق خواب تاثیرگذار باشد از این رو بهتر است در هنگام طراحی نورپردازی اتاق خواب توجه لازم را داشته باشید.

تخت خواب یکی از مهم ترین وسایل در اتاق خواب های دو نفره و یک نفره است. مدل و طرح تخت خواب می تواند روی خواب و استراحت افراد تاثیرگذار باشد از این رو بهتر است در انتخاب مدل  تخت تک نفره و یا دو نفره حساسیت های لازم را به خرج دهید.

تخت خواب ها در انواع مدل تخت خواب دو نفره و یک نفره و  دو طبقه برای رده های سنی مختلف طراحی می شوند و هر فردی می تواند با توجه به نیاز و سلیقه شخصی خود طرح و ابعاد تخت خواب را انتخاب کند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *