اتاق خواب های کوچک و پنجره ها

بهتر است قبل از چیدمان وسایل در اتاق خواب های کوچک ابتدا همه زوایای و محل قرار گرفتن پنجره و در را مورد بررسی قرار دهید و دکوراسیون مورد نظرتان را در ذهن تان مجسم کنید و سپس اقدام به چیدن وسایل در فضای اتاق خواب با متراژ کوچک کنید, در ادامه ایده هایی برای چیدمان اتاق خواب کوچک را مشاهده خواهید کرد که امیدواریم از این ایده ها نهایت بهره را ببرید.

علاوه بر معماری داخلی خانه های دوبلکس طراحی نورپردازی و نمای ساختمان دوبلکس نیز از اهمیت زیادی برخوردار است. نورپردازی داخلی و بیرونی اگر به شیوه ای اصولی طراحی شود نمای بیرونی و معماری داخلی خانه دوبلکس متفاوت و جذاب تر از همیشه به نظر می رسد.

سرویس خواب کودک یکی از مهم ترین وسایل و تجهیزات در هر  اتاق خوابی است و بیشتر فضای اتاق کودک به سرویس اختصاص داده می شود بنابراین بهتر است در انتخاب طرح و رنگ توجه لازم را داشته باشید شما می توانید با توجه به سبک دکوراسیون اتاق خواب کودک دختر و پسر خود طرح و رنگ  را انتخاب کنید. علاوه بر طرح سرویس خواب چیدمان اجزاء سرویس خواب به صورت کاربردی و منظم در اتاق کودکان یکی دیگر از مهم ترین نکاتی است که باید مورد توجه قرار بگیرد.

کابینت های آشپزخانه از سه بخش اصلی نظیر در و بدنه و صفحه کابینت تشکیل می شوند. توجه داشته باشید که برای انتخاب مدل کابینت در آشپزخانه های بزرگ شما گزینه های بیشتری را دارید و می توانید از انواع طرح و رنگ های کابینت برای آشپزخانه با متراژ بزرگ استفاده کنید. اغلب افراد تمایل دارند که سرویس خواب از دو رنگ در طراحی کابینت آشپزخانه استفاده کنند که در این صورت بهتر است دو رنگ را مکمل یکدیگر انتخاب سرویس خواب شوند تا زیبایی و جذابیت دکوراسیون آشپزخانه بیشتر شود.

اگر دکوراسیون داخلی مهد کودک شیک و دوست داشتنی باشد کودکان برای رفتن به مهد کودک تمایل بیشتری دارند و علاوه بر این  زیبایی مهد کودک همیشه مورد توجه والدین قرار می گیرد.
یکی از مهم ترین نکات در طراحی داخلی مهد کودک انتخاب رنگ های شاد و انرژی بخش است رنگ ها می توانند تاثیر زیادی در روحیه و میزان یادگیری در کودکان و بهبود آموزش سرویس خواب داشته باشند بنابراین بهتر است رنگ های موجود در مهد کودک را به صورتی انتخابی کنید که باعث ایجاد فضایی شیک و جذاب  در مهد کودک شوند.

از پارتیشن منزل می توانید در ساختمان ها با متراژ کوچک و بزرگ استفاده کنید و امروزه پارتیشن ها نقش دیوار های سنگی و آجری را در خانه هایی که دارای پلان باز هستند ایفا می کنند. پارتیشن ها در همه قسمت های مختلف منزل نظیر آشپزخانه و راهرو ورودی و اتاق نشیمن و پذیرایی قابل استفاده هستند و بهتر است طرح و رنگ پارتیشن ها را با توجه به سایر وسایل موجود در دکوراسیونی که قرار است پارتیشن را در آنجا قرار دهید انتخاب کنید تا بتوانید فضایی زیبا و متفاوت را در دکوراسیون منزل خود بوجود آورید. استفاده صحیح از پارتیشن خانگی در دکوراسیون منزل می تواند باعث ایجاد احساس صمیمیت و آرامش در فضای خانه شود.

 

1 دیدگاه

  1. […] زیرا از جنسیت جنین مطلع نبودند و باید وسایل مورد نیاز سیسمونی را به گونه ای خریداری می کردند که متناسب با جنسیت دختر […]

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *