اهمیت زیاد طراحی سرویس خواب ها

امروزه طراحی سرویس خواب دکوراسیون داخلی تجاری و مسکونی و فضای باز از اهمیت زیادی برخوردار شده است و اغلب افراد تمایل دارند تا زیباترین دکوراسیون های داخلی و فضای باز را در اطراف خود داشته باشند. برای طراحی و اجرای دکوراسیون ها و فضای باز شرکت های زیادی تاسیس شده اند که شرکت ۱۰۰۰ دکور را می توان جزء قدرتمندترین شرکت ها در این زمینه محسوب کرد, این شرکت برای طراحی و اجرای دکوراسیون از متریال های خاص و به روز استفاده می کند و علاوه بر این، دارای کادر مشاوره و طراحان مجرب و همچنین کارخانه ای مجهز به مدرن ترین ماشین آلات روز دنیا در صنعت چوب است.

معماری داخلی خانه دوبلکس اگر مدرن و متفاوت باشد ارزش سرویس خواب مادی این خانه ها بیشتر می شود و علاوه بر این دکوراسیون خانه دوبلکس جذاب تر به نظر می رسد. اتاق نشیمن و اتاق خواب و آشپزخانه از مهم ترین مکان ها در هر خانه ای هستند که معماری داخلی این قسمت ها از اهمیت زیادی برخوردار است. همانطور که در تصاویر مشاهده می کنید کفپوش و دیوار پوش این خانه دوبلکس از بین رنگ های خاکستری روشن و تیره انتخاب شده است. مطابقت و همخوانی رنگ مبلمان با کفپوش و دیوار پوش اتاق نشیمن فضایی متفاوت را در دکوراسیون اتاق نشیمن این خانه بوجود آورده اند. راه پله ها یکی از بخش های مهم در طراحی معماری خانه دوبلکس محسوب  می شوند و مدل راه پله ها می تواند روی زیبایی و جذابیت معماری داخلی این خانه دوبلکس تاثیرگذار باشد.

علاوه بر  پرده و فرش و روتختی از دیگر وسایل مورد نیاز در اتاق کودکان هستند که بهتر است رنگ و طرح فرش و پرده و روتختی اتاق کودک با رنگ و طرح سایر وسایل اتاق کودک مطابقت و همخوانی داشته باشد. علاوه بر چیدمان وسایل در اتاق خواب کودک تزیین اتاق کودک نیز می تواند در داشتن دکوراسیونی مدرن و جذاب تاثیرگذار باشد شما می توانید دکوراسیون اتاق خواب بچه ها را با انواع اسباب بازی و قاب  عکس های فانتزی و عکس های فرزندتان و انواع نقاشی روی دیوار و کاغذ دیواری با طرح کودکانه و … تزیین کنید.

مروزه اغلب آشپزخانه ها با متراژهای کوچک ساخته می شوند که اگر طراحی دکوراسیون آشپزخانه کوچک با شیوه ای اصولی و کاربردی انجام شود برای چیدمان وسایل مورد نیاز در آشپزخانه مشکلی نخواهید داشت.
همانطور که می دانید کابینت ها از مهم ترین وسایل در  هر آشپزخانه ای هستند که رنگ و طرح کابینت آشپزخانه می تواند در بزرگ تر و کاربردی به نظر رسیدن فضای آشپزخانه تاثیرگذار باشد.
بهتر است برای آشپزخانه ها با متراژ های کوچک از کابینت ها با رنگ روشن استفاده کنید زیرا این مدل کابینت ها باعث بزرگ تر به نظر رسیدن فضای آشپزخانه شما می شوند.

محیط مهد کودک باید شاد و با نشاط باشد و کودکان را به یادگیری  ترغیب کند و علاوه بر اینکه کودکان باید در محیط مهد کودک احساس آرامش بیشتری داشته باشند.
برای طراحی دکوراسیون مهد کودک باید از ایده های کاربردی و اصولی استفاده شود. همه کودکان به بازی کردن علاقه زیادی دارند بنابراین باید در مهد کودک فضایی متفاوت و شیکی را به بازی کودکان اختصاص داد توجه داشته باشید بازی هایی که  باعث جلب توجه در کودکان می شوند می توانند ذهن کودکان  را برای یادگیری فعال تر کنند. علاوه بر محیط بازی در مهد کودک باید فضایی را برای آموزش به کودکان طراحی کرد که این فضای باید به گونه ای طراحی شود که کودکان میل و اشتیاق بیشتری برای یادگیری پیدا کنند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *