تختخواب مدرن اتاق خواب

امروز اغلب افراد طرفدار اتاق خواب با دکوراسیون مدرن هستند سرویس خواب ولی در این میان عده ای هم پیدا می شوند که تمایل دارند از دکوراسیون سلطنتی و کلاسیک برای طراحی دکوراسیون اتاق خواب خود استفاده کنند, اتاق خواب با دکوراسیون کلاسیک خاص و متفاوت تر به نظر می رسد.
در دکوراسیون اتاق خواب کلاسیک از سرویس خواب و پرده با طرح سلطنتی استفاده می شود و همچنین برای تزیین این اتاق خواب ها با دکوراسیون سلطنتی و کلاسیک از انواع پرده های سلطنتی و وسایل تزیینی با سبک کلاسیک استفاده می شود. فرش یکی دیگر از مهم ترین وسایل در دکوراسیون اتاق خواب ها  با سبک کلاسیک است که شما می توانید با انتخاب یک مدل فرش کلاسیک زیبایی و جذابیت طراحی اتاق خواب خود را چند برابر کنید.

از مبلمان چرم در منازل مسکونی به عنوان مبل راحتی استفاده زیادی می شود بنابراین بهتر است این مبلمان را از نوع مرغوب تهیه کنید. مدل مبلمان چرم با رنگ های تیره و یکدست جنسی مرغوب و با کیفیت دارند و همچنین دارای لطافت خاصی هستند. مبلمان چرمی که رنگ یکنواختی ندارند دارای جنس باکیفیت و مرغوبی نیستند و این مدل مبلمان برای سالن پذیرایی و اتاق نشیمن نمی توانند انتخاب خوبی باشند زیرا در این سرویس خواب مکان ها از مبلمان استفاده زیادی می شود بنابراین مبل های بی کیفیت، به زودی پاره می شوند.

اگر تمایل دارید که برای تزیین دیوار منزل خود از کاغذ رنگی های متنوع استفاده کنید بهتر است رنگ هایی را انتخاب که با یکدیگر مطابقت و همخوانی بیشتری دارند تا تزیین زیبا و جذابی را برای دیوار منزل داشته باشید.
می توانید انواع طرح های گل و پروانه و پرنده و اشکال هندسی مختلف و …. را روی کاغذ رنگی ترسیم کنید سپس با کمک قیچی این طرح ها را با دقت از روی کاغذ رنگی جدا کنید  و روی دیوار بچسبانید.

سالن پذیرایی یکی از مهم ترین بخش ها در هر خانه ای است که نشان دهنده سبک دکوراسیون داخلی سایر بخش های منزل نیز می باشد. در ادامه تصاویری از انواع دکوراسیون پذیرایی  سلطنتی را مشاهده خواهید کرد که امیدواریم این دکوراسیون ها با سلیقه شما مطابقت و همخوانی داشته باشند.

برای طراحی دکوراسیون پذیرایی می توانید از انواع دکوراسیون های مدرن و سلطنتی استفاده کنید که انتخاب هر یک از این سبک های دکوراسیون برای طراحی دکوراسیون پذیرایی به مدل و طرح وسایل پذیرایی بستگی دارد.

دکوراسیون سلطنتی می تواند فضایی آرامش بخش و جذاب را در دکوراسیون پذیرایی منزل بوجود آورد. در طراحی دکوراسیون سلطنتی سالن پذیرایی باید از وسایلی استفاده شود که با این سبک دکوراسیون همخوانی و مطابقت دارد, مدل پرده و مبل سلطنتی از مهم ترین وسایل و تجهیزات در دکوراسیون پذیرایی سلطنتی محسوب می شوند. در طراحی دکوراسیون سلطنتی برای اتاق پذیرایی همچنین از فرش ها با طرح سنتی و دست  بافت استفاده می شود که این مدل فرش ها روح و نشاط خاصی را به فضای پذیرایی می بخشند. علاوه بر طرح و رنگ وسایل پذیرایی باید چیدمان وسایل نیز به شیوه ای اصولی انجام شود تا فضای پذیرایی مرتب و با شکوه تر به نظر برسد.

1 دیدگاه

  1. […] ترین وسایل در درون هر اتاق خوابی است که باید در هنگام خرید آن حساسیت های لازم را به خرج دهید. طرح سرویس خواب در […]

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *