رنگ زیبا سرویسخواب

رنگ زرشکی از انواع رنگ های پرشور و هیجان است و اگر تمایل دارید از  این رنگ زیبا برای طراحی دکوراسیون منزل خود استفاده کنید بهتر است زرشکی را با رنگ هایی که مطابقت و همخوانی بیشتری دارند ترکیب کنید. دکوراسیون زرشکی می تواند باعث متفاوت تر به نظر رسیدن فضای منزل شود و شور و نشاط خاصی را به دکوراسیون خانه شما بدهد. از دکوراسیون داخلی زرشکی می توانید برای طراحی دکوراسیون داخلی قسمت های مختلف منزل خود استفاده کنید.

دکوراسیون سلطنتی می تواند فضایی آرامش بخش و جذاب را در دکوراسیون پذیرایی منزل بوجود آورد. در طراحی دکوراسیون سلطنتی سالن پذیرایی باید از وسایلی استفاده شود که با این سبک دکوراسیون همخوانی و مطابقت دارد, مدل پرده و مبل سلطنتی از مهم ترین وسایل و تجهیزات در دکوراسیون پذیرایی سلطنتی محسوب می شوند. در طراحی دکوراسیون سلطنتی برای اتاق پذیرایی همچنین از فرش ها با طرح سنتی و دست بافت استفاده می شود که این مدل فرش ها روح و نشاط خاصی را به فضای پذیرایی می بخشند. علاوه بر طرح و رنگ وسایل  پذیرایی باید چیدمان وسایل نیز به شیوه ای اصولی انجام شود تا فضای پذیرایی مرتب و با شکوه تر به نظر برسد.

 

اگر می خواهید دکوراسیون ورودی منزل  شما شیک و بی نظیر باشد می توانید فرشی رنگارنگ و زیبا را در این بخش از منزل پهن کنید توجه داشته باشید که رنگ های موجود در فرش باید با سایر رنگ هایی که در دکوراسیون منزل خود استفاده کرده اید مطابقت و همخوانی داشته باشد.
برای اینکه در هنگام وارد شدن به منزل حس خوبی داشته باشید بهتر است از گلدان های رنگارنگ در این بخش از خانه خود استفاده کنید گیاهان رنگارنگ و زیبا باعث ایجاد حس طراوت و شادابی در راهرو ورودی منزل می شوند و می توانند انرژی مثبت زیادی را به این بخش از منزل تزریق نمایند.

مدل کاغذ دیواری جدید باید با سبک دکوراسیون داخلی منزل شما مطابقت داشته باشد. کاغذ دیواری ها با طرح های ساده برای خانه ها با دکوراسیون های مدرن و فانتزی می توانند انتخاب مناسبی باشند و کاغذ دیواری ها با نقش و نگار برجسته برای دکوراسیون های سلطنتی یک انتخاب ایده آل محسوب می شوند.

سبک دکوراسیون داخلی خانه های اروپایی کمی متفاوت است و اغلب اروپایی ها تمایل دارند برای طراحی دکوراسیون داخلی منزل خود از سبک های ساده استفاده کنند. در ادامه این مطلب تصاویر دکوراسیون داخلی خانه های متفاوت با سبک اروپایی و خشن را برای شما عزیزان به نمایش گذاشته ایم که امیدواریم این دکوراسیون ها مورد توجه تان قرار بگیرند.

اغلب افراد در ایران طرفدار دکوراسیون های داخلی اروپایی و متفاوت هستند. اروپایی ها سبک های مختلفی برای طراحی دکوراسیون منزل دارند که شما می توانید با توجه به علایق خود یکی از سبک های مناسب اروپایی را برای دیزاین دکوراسیون خانه تان انتخاب کنید.

کمد دیواری از انواع وسایل کاربردی در دکوراسیون اتاق کودکان است  که در ادامه این مطلب انواع مدل کمد دیواری اتاق بچه با طرح های زیبا و متفاوت را اختیار شما همراهان عزیز و گرامی قرار داده ایم که امیدواریم از مشاهده این مدل ها نهایت لذت را ببرید.

کمد دیواری می تواند نقش زیادی در زیبایی و جذابی دکوراسیون اتاق بچه ها داشته باشد بنابراین اگر شما تصمیم گرفته اید که کمد دیواری مناسبی را برای اتاق کودک خود تهیه کنید بهتر است در هنگام انتخاب مدل و رنگ کمد دیواری توجه کافی را داشته باشید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *