ترکیب زرشکی در سرویس خواب

با ترکیب رنگ زرشکی و مشکی می توانید فضایی آرامش بخش و پر انرژی را در همه بخش های مختلف منزل خود ایجاد کنید. رنگ زرشکی و مشکی اگر در طراحی دکوراسیون داخلی منزل با یکدیگر ترکیب شوند بی شک می توانید شاهد دکوراسیونی حرفه ای و مدرن در فضای منزلتان باشید. به یاد داشته باشید که استفاده از رنگ مشکی و زرشکی باید در کنار رنگ های روشن همچون سفید و نقره ای صورت گیرد. تا باعث کوچکتر به نظر رسیدن منزل شما نشود.

دو نفره در انواع مدل های سرویس خواب ام دی اف و چوبی و فلزی طراحی می شوند که انتخاب جنس  به سلیقه شخصی شما بستگی دارد.  ها در انواع طرح های مدرن و کلاسیک موجود هستند که عده ای افراد تمایل دارند از سرویس خواب های کلاسیک در اتاق خواب خود استفاده کنند و فضایی سلطنتی را در اتاق خواب ایجاد کنند برخی از افراد نیز طرفدار با سبک مدرن و فانتزی هستند که در صورت استفاده از این مدل  ها دکوراسیون اتاق خواب دو نفره شما مدرن تر به نظر می رسد.

آجر عنصری زیبا است که در طراحی نمای خارجی ساختمان از زمان های گذشته تا به امروزه مورد استفاده قرار می گیرد و باعث خلق نمایی متفاوت و ماندگار می شود.
ویژگی های مثبت شیمیایی و فیزیکی آجر و تولید آسان و قیمت  مناسب و همخوانی آن با معماری ایرانی و  مقاومت زیاد آجر در برابر ضربه و آتش سوزی باعث شده است که امروزه در طراحی نمای خارجی بسیاری از ساختمان های مسکونی و تجاری از آجر استفاده شود.
نمای آجری ساختمان زیبایی و جذابیت خاص خودش را دارد و برای طراحی نمای ساختمان های چند طبقه و ویلایی و آپارتمان ها می توان از آجر و یا ترکیب سنگ و آجر  استفاده کرد.

برای طراحی این خانه متفاوت از سایه های خاکستری همراه با چوب و آهن استفاده شده است. وجود یک فرش خاکستری منطبق با رنگ پرده و دیوار فضای اتاق نشیمن این آپارتمان اروپایی را جذاب تر کرده است. برای اینکه فضای آپارتمان کمی خشن تر به نظر برسد روی درب ورودی سر گوزنی نصب شده است و از رنگ های خاکستره تیره برای درب ورودی و دیوار ها استفاده شده است.

رنگ طلایی یکی از انواع رنگ های لوکس است که این رنگ زیبا به رنگ درباری نیز معروف است. از رنگ طلایی در طراحی اغلب وسایل منزل نظیر پرده و مبلمان و لوازم دکوری و فرش و … استفاده می شود همچنین از رنگ طلایی می توانید برای طراحی دکوراسیون داخلی منزل استفاده کنید. در ادامه این مطلب عکس های طراحی دکوراسیون طلایی برای خانه های مدرن و شیک را مشاهده خواهید کرد.

دکوراسیون طلایی باعث می شود تا فضای منزل شما دلباز و روشن تر به نظر برسد, رنگ طلایی برای طراحی دکوراسیون داخلی همه قسمت های منزل مناسب است.
برای طراحی دکوراسیون پذیرایی می توانید از رنگ طلایی در طیف های سرد و یا گرم استفاده کنید رنگ طلایی در طیف های گرم زیبایی و جذابیت خاصی را به دکوراسیون پذیرایی منزل شما می دهد و رنگ طلایی در طیف های سرد جلوه خاصی را به دکوراسیون پذیرایی می دهد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *