رنگ سبز و آبی در اتاق خواب

برای بزرگتر به نظر رسیدن فضای مورد نظر خود می توانید از کاغذ دیواری ها با رنگ های سبز و آبی و بنفش استفاده کنید. کاغذ دیواری با رنگ های سرد و ملایم به فضای منزل آرامش می بخشند و کاغذ دیواری ها با رنگ های سرد و تند می توانند به دکوراسیون داخلی خانه شور و هیجان خاصی ببخشند.

برای جلوگیری از شلوغ شدن و بی نظمی در اتاق بچه ها بهتر است از کمد دیواری استفاده کنید. از کمد دیواری اتاق بچه می توانید برای قرار دادن لباس و کفش و کتاب داستان و اسباب بازی و … استفاده کنید که بهتر است در صورت داشتن فضای کافی روی دیوار کمد دیواری ها با ابعاد بزرگ تری را برای اتاق کودکان انتخاب کنید  تا بتوانید فضای ذخیره سازی بیشتری را در اتاق بچه ها ایجاد کنید.

این آپارتمان کوچک برای زوجی جوان طراحی شده است و در طراحی دکوراسیون داخلی این خانه کوچک از تم اروپایی و مدرن استفاده شده است. همانطور که در تصاویر مشاهده می کنید فضای اتاق خواب و اتاق نشیمن با کمک یک پارتیشن از یکدیگر جدا شده اند و برای کفپوش خانه از کفپوش چوبی استفاده شده است. در طراحی دکوراسیون داخلی این خانه کوچک، طیف های مختلف رنگ خاکستری نمایان است. که این رنگ زیبا و شیک دکوراسیون داخلی منزل را مدرن و جذاب تر کرده است.

چوب و سنگ های تزیینی و ساده از انواع وسایلی هستند که به سادگی شما می توانید به آن ها دسترسی داشته باشید با کمک تکه های چوب و شاخه های درخت و انواع سنگ ها و به کار بردن کمی نوآوری و ابتکار می توانید دکوراسیون داخلی منزل خود را به زیبایی تزیین کنید. همچنین با کمک چوب می توانید انواع قاب عکس های تزیینی و طاقچه های ساده و زیبا را بسازید.

برای طراحی دکوراسیون داخلی دفتر کار بهتر است ابتدا به شغل و روحیه کاریتان توجه کنید تا بتوانید دکوراسیونی متفاوت را در دفتر کار خود ایجاد نمایید. در ادامه این مطلب ایده هایی مدرن و کاربردی  برای طراحی دفتر کار را در اختیار شما همراهان عزیز و گرامی قرار داده ایم.

محیط کار هر فردی خانه دوم او است و بسیاری از افراد بیشتر ساعات شبانه روز خود را در محیط کارشان سپری می کنند از این رو طراحی دکوراسیون محیط کار می تواند بر روی روحیه افراد تاثیرگذار باشد بنابراین بهتر است در هنگام طراحی داخلی دفتر کار حساسیت و دقت لازم را به خرج دهید.

علاوه بر انتخاب رنگ مناسب طراحی نورپردازی نیز از دیگر عوامل مهمی است که باید در هنگام دکوراسیون داخلی دفتر کار به آن توجه داشته باشید. نور دفتر کار باید به اندازه کافی باشد تا چشم ها  خسته نشود و هر یک از کارکنان از کار کردن طولانی مدت خسته نشوند همچنین نبود نور کافی موجب ضعف در بینایی و چشم درد می شود./ تخت خواب

در طراحی دکوراسیون اتاق خواب مینیمال ابتدا باید سراغ رنگ مورد نظر خود بروید زیرا رنگی را که در همان ابتدای کار برای طراحی دکوراسیون اتاق خواب انتخاب می کنید روی رنگ همه وسایل و اجزای اتاق خواب تاثیرگذار است. شما می توانید برای طراحی دکوراسیون اتاق خواب های مینیمال از ترکیب رنگ های سفید و سیاه و رنگ خاکستری و رنگ سفید و یا قهوه ای و … استفاده کنید.

1 دیدگاه

  1. […] به راحتی به آن ها سرویس خواب دسترسی داشته باشید.  تصاویر سایر وسایل ضروری مورد نیاز برای سیسمونی دخترانه را در […]

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *