اتاق خواب خصوصی

اتاق خواب یکی از خصوصی ترین بخش ها در هر خانه ای است.  از آنجایی که افراد در سنین نوجوانی و جوانی بیشتر وقت خود را در اتاق خواب سپری می کنند بنابراین بهتر است در طراحی دکوراسیون اتاق خواب فرزندان خود حساسیت های لازم را به خرج دهید. تصاویری از دکوراسیون های مدرن و کاربردی اتاق خواب دخترانه دونفره را در ادامه مشاهده خواهید کرد که امیدواریم این دکوراسیون ها مورد توجه تان قرار بگیرند.

تزئینات باعث تغییر فضای خشک و جدی دفتر کار می شوند بنابراین بهتر است علاوه بر تهیه وسایل ضروری برای دکوراسیون دفتر کار به زیباسازی و تزئینات آن نیز اهمیت داده شود. برای تزئین دیوار دفتر کار می توانید از انواع تابلو ها و قاب عکس های تزئینی استفاده کنید. همچنین قرار دادن گیاهان طبیعی و تنگ سرویس خواب ماهی و … می تواند دفتر کار شما را از حالت رسمی و خشک خارج کند.
برای تزئین روی میز کار نیز می توانید از چراغ مطالعه و ساعت رومیزی استفاده کنید.

در طراحی دکوراسیون داخلی این خانه از انواع رنگ های تیره و گرم پاییزی استفاده شده است. طراحی نورپردازی مدرن و ایده آل در دکوراسیون پاییزی این خانه زیبا باعث بوجود آمدن فضایی سرویس خواب آرامش بخش در خانه شده است.
در طراحی اتاق نشیمن و اتاق غذاخوری بیشتر از ترکیب رنگ های نارنجی و سبز زیتونی استفاده شده است که ترکیب این رنگ ها باعث ایجاد دکوراسیون داخلی پاییزی در فضای این منزل زیبا شده اند.

ایده هایی زیادی برای طراحی دکوراسیون داخلی بالکن وجود دارد. شما می توانید فضای بالکن و یا تراس خانه خود را به کاربردی خاص نظیر مطالعه و غذاخوردن و گل آرایی و یا باغبانی و … اختصاص دهید پس از مشخص کردن کاربرد بالکن می توانید دکوراسیون داخلی آن را با توجه به سلیقه شخصی و نیاز تان طراحی کنید.

امروزه اغلب مردم برای طراحی دکوراسیون داخلی منزل خود به سبک های مدرن روی آورده اند ولی هنوز هم عده ای از افراد پیدا می شوند که طرفدار دکوراسیون های کلاسیک و سنتی باشند. در ادامه این مطلب طراحی دکوراسیون اتاق پذیرایی کلاسیک را در اختیار شما عزیزان قرار داده ایم که امیدواریم این طرح های خاص و متفاوت مورد توجه تان قرار بگیرند.

پذیرایی یکی از مهم ترین بخش ها در هر خانه ای است بنابراین باید در هنگام طراحی دکوراسیون داخلی اتاق پذیرایی حساسیت لازم را به خرج دهید زیرا اولین مکان در هر خانه ای که توجه مهمان ها به چیدمان و دکوراسیون داخلی آن جلب می شود پذیرایی است.

 

در این مطلب تصاویر دکوراسیون داخلی منازل کوچک با طراحی شیک و کابردی و نورپردازی ایده آل را مشاهده کردید که امیدواریم این دکوراسیون های زیبا مورد توجه شما عزیزان قرار گرفته باشند و بتوانید با ایده گرفتن از آن ها دکوراسیون منزل کوچک خود را به زیبایی طراحی نمایید. مدل مبل راحتی شیک سرویس خواب ال از انواع مدل های پرطرفدار و محبوب است که از این مدل مبلمان اغلب برای جلوی تلویزیون و نشیمن استفاده می شود. مدل مبل های ال برای سالن های پذیرایی و یا اتاق نشیمن با فضای بزرگ مناسب تر هستند و اگر شما در منزل تان فضای کافی برای قرار دادن مبلمان را ندارید بهتر است از مدل مبل راحتی شیک با طراحی ظریف و ساده تر استفاده کنید.

1 دیدگاه

  1. […] ترین عنصر در طراحی هر دکوراسیونی دیوار ها هستند. دیوار ها به ترکیب هر فضا […]

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *