اتاق خواب پسران جوان

پسران جوان و نوجوان تمایل دارند تا بیشتر ساعات روز خود را  سرویس خواب در اتاق خواب سپری کنند از آن جا که اتاق خواب فضایی مناسب برای انجام دادن فعالیت های روزمره و انجام کارهای شخصی است بنابراین بهتر است در هنگام چیدمان وسایل خواب و طراحی اتاق خواب پسرانه حساسیت لازم را به خرج دهید تا بتوانید دکوراسیونی شیک و زیبا را در اتاق خواب فرزند خود پدید آورید. برای داشتن دکوراسیونی زیبا و متفاوت در اتاق خواب پسرانه بهتر است از رنگ های گرم و پر انرژی و وسایل زیبا و مدرن استفاده کنید.
اغلب پسران جوان تمایل دارند تا دیوار های اتاق خود را با عکس قهرمانان و عکس تیم های محبوب فوتبال و شخصیت های معروف تزیین کنند که بهتر است شما برای تزیین دیوار اتاق سرویس خواب فرزند خود از این ایده ها کمک بگیرید.

بالکن و یا تراس جزء جدا نشدنی از دکوراسیون منزل است که بهتر است به زیباسازی فضای آن اهمیت داده شود. در این مطلب ایده هایی برای طراحی دکوراسیون بالکن و تراس را مشاهده کردید که امیدواریم با الگوبرداری از هریک از این دکوراسیون ها بتوانید فضایی متفاوت را در بالکن و یا تراس منزل خود ایجاد نمایید.

در ادامه این مطلب ایده هایی برای طراحی دکوراسیون پذیرایی سرویس خواب کلاسیک و سنتی را در اختیار شما عزیزان قرار داده ایم که امیدواریم با الگوبرداری از این دکوراسیون ها بتوانید به طراحی ایده آل و مورد نظر خود برای اتاق پذیرایی تان دست یابید.

در طراحی داخلی این آپارتمان کوچک همانطور که در تصاویر مشاهده می کنید از ترکیب رنگ های روشن و زیبا استفاده شده است. ترکیب رنگ سبز و خاکستری و کرم فضایی متفاوت و جذابی را در دکوراسیون داخلی اتاق نشیمن این آپارتمان کوچک بوجود آورده است. برای استفاده بهینه از فضای اتاق نشیمن تلویزیون نیز روی دیوار نصب شده است.

اتاق خواب یکی از مهم ترین مکان ها در هر خانه ای است, برای طراحی دکوراسیون داخلی این اتاق خواب کوچک از ترکیب رنگ های روشن و زیبا استفاده شده است و همانطور که در تصاویر مشاهده می کنید از همه فضا های موجود در اتاق خواب استفاده بهینه شده است.

مبل های راحتی در انواع مدل های اسپرت و مدرن و ال و گرد و … طراحی می شوند که بهتر است مدل و رنگ و اندازه این مدل مبلمان را بر اساس سبک دکوراسیون و ابعاد اتاق پذیرایی و نشیمن و محل در نظر گرفته شده برای قرار داده مبلمان انتخاب کنید.
در ادامه این مطلب انواع مدل مبل راحتی جدید با طراحی کاربردی سرویس خواب و متفاوت را مشاهده خواهید کرد که امیدواریم این مدل ها مورد توجه تان قرار بگیرند.

علاوه بر جنس و طرح مبلمان باید در انتخاب رنگ مبل نیز توجه لازم را داشته باشید. مبلمان در انواع رنگ های روشن و تیره موجود هستند که بهتر است رنگ مبل های راحتی را با رنگ دیوار پشت مبل و رنگ پرده و یا رنگی که برای طراحی دکوراسیون کلی منزل خود در نظر گرفته اید ست کنید همچنین می توانید رنگ مبل های پذیرایی و اتاق نشیمن را متضاد و یا نزدیک به رنگ سایر وسایل موجود در دکوراسیون انتخاب کنید که البته تضاد بین رنگ مبلمان و سایر رنگ های به کار برده شده در دکوراسیون باید جذاب و متفاوت باشد. در برخی از مدل های مبلمان راحتی سرویس خواب از ترکیب دو و یا چند رنگ استفاده شده است که اگر شما به دنبال مدل مبلی با طراحی متفاوت هستید بهتر است این مدل ها را انتخاب کنید.

2 دیدگاه ها

  1. […] تلویزیون را مشاهده خواهید کرد که امیدواریم این طرح های متفاوت مورد پسندتان قرار […]

  2. […] است که در طراحی دکوراسیون یک اتاق خواب زیبا مدل تخت و کمد تاثیر زیادی دارد. در ادامه این مطلب انواع مدل های زیبا […]

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *