خانه های لوکس و دکوراسیون رنگی

در بیشتر خانه های لوکس از دکوراسیون های رنگی نظیر دکوراسیون سفید سرویس خواب و دکوراسیون بنفش و دکوراسیون خاکستری و … استفاده می شود که انتخاب هر یک از این دکوراسیون های رنگی به نظر و سلیقه شخصی شما بستگی دارد. در ادامه ۴ مدل از دکوراسیون داخلی خانه های لوکس با رنگ خاکستری را مشاهده خواهید کرد که امیدواریم از دیدن این دکوراسیون های شیک نهایت لذت را ببرید.

در طراحی معماری داخلی خانه های دوبلکس معماران به فضای بزرگتر سرویس خواب سالن و مجزا کردن اتاق های خانه از یکدیگر بیشتر توجه می کنند. در ادامه این مطلب تصاویری از انواع معماری های داخلی مدرن و لوکس برای خانه های دوبلکس را مشاهده خواهید کرد.

در زمان های گذشته خانه ها در متراژهای بزرگ تر و به صورت نیمه دوبلکس و یا دوبلکس ساخته می شدند ولی امروزه با توجه به افزایش هزینه های ساختمان سازی و رشد بالای جمعیت خانه ها در متراژهای کوچکتری ساخته می شوند اما با این حال باز هم افرادی هستند که تمایل دارند در خانه های بزرگ سرویس خواب و دوبلکس زندگی کنند, طراحی معماری داخلی برای خانه های دوبلکس از اهمیت زیادی برخوردار است.

نوجوانان و جوانان همیشه به دنبال آزادی و آرامش هستند از این رو بهتر است در طراحی دکوراسیون داخلی اتاق خواب جوانان و نوجوانان دقت و حساسیت لازم را به خرج دهید. در ادامه این مطلب ایده های فانتزی و جذابی را برای طراحی داخلی اتاق نوجوان دختر و پسر مشاهده خواهید کرد.

نوجوانان دختر و پسر برای گذراندن اوقات فراغت خود نیازمند سرویس خواب اتاقی با دکوراسیونی متفاوت و جذاب هستند و علاوه بر این در دوره نوجوانی همه افراد تمایل دارند که دکوراسیون داخلی اتاق آن ها متفاوت و مدرن تر از دوران کودکی شان باشد.

یکی از ساده ترین و ابتدایی روش ها برای ایجاد تغییرات در دکوراسیون داخلی منزل نقاشی ساختمان است, هر خانه ای بعد از مدتی نیاز به تغییر و تحولات پیدا می کند و شما می توانید با کمک انواع رنگ های ساختمانی بر روی دیوارهای کهنه و فرسوده منزل خود تغییر و تحولاتی را ایجاد کنید. در ادامه این مطلب سرویس خواب ویژگی های انواع رنگ ساختمان را مورد بررسی قرار می دهیم.

انتخاب رنگ ساختمان مناسب برای دکوراسیون داخلی منزل می تواند بر روی روحیه شما و افراد خانواده تان تاثیرگذار باشد از این رو می توان رنگ دیوار ها را یکی از سرویس خواب مهمترین عناصر تاثیرگذار بر  زیبایی خانه دانست.

در هنگام نقاشی ساختمان و انتخاب رنگ ساختمان باید توجه ویژه ای به اتاق خواب هایی که به صورت مشترک مورد استفاده قرار می گیرند نیز داشته باشید. در اتاق خواب هایی که به طور مشترک مورد استفاده یک زوج قرار می گیرند باید الگوی رنگی دیوار ها را به گونه ای انتخاب کنید که مطابق با سلیقه دو نفر باشد. از به کار بردن رنگ های تیره و تند برای رنگ آمیزی دیوار اتاق خواب بپرهیزید زیرا این رنگ ها فضای اتاق خواب را سنگین و ناخوشایند می کنند. رنگ  سفید آمیخته های ملایم و زیبایی نظیر سرخابی و گل بهی و لیمویی کم رنگ و صورتی و ارغوانی ملایم می توانند برای رنگ آمیزی دیوار اتاق خواب مناسب باشند بنابراین بهتر است از این رنگ های آرامش بخش سرویس خواب و گرم برای دیوار اتاق خواب خود استفاده کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *