روحیه افراد و رنگ اتاق خواب

اتاق خواب از خصوصی ترین مکان ها در هر خانه ای است سرویس خواب و می تواند بر روی روحیه افراد خانواده تاثیر گذار باشد از این رو بهتر در طراحی دکوراسیون داخلی اتاق خواب وسواس لازم را به خرج دهید. در ادامه تصاویری از دکوراسیون داخلی اتاق خواب جوانان با طراحی های مدرن و متفاوت را مشاهده خواهید کرد.

طراحی دکوراسیون اتاق نوزاد یکی از محبوب ترین کارها برای پدر و مادر های جوان است. برای دیزاین داخلی اتاق نوزاد ایده های متفاوتی وجود دارد که در ادامه شما را با انواع ایده های جالب سرویس خواب برای طراحی دکوراسیون اتاق نوزاد دخترانه آشنا می سازیم.

یکی از لذت بخش ترین طراحی های دکوراسیون داخلی در هر خانه ای دیزاین دکوراسیون داخلی اتاق نوزاد است که همه والدین این طراحی را با شور و اشتیاق زیادی انجام می دهند. معمولا طراحی و تزیین اتاق نوزاد طبق رسم و رسومات ایرانی چند ماه قبل از به دنیا آمدن نوزاد برای جشن سیسمونی سرویس خواب دخترانه و پسرانه انجام می شود.

کاغذ دیوارهای با طرح های عروسکی و فانتزی می تواند انتخاب مناسبی برای کاغذ دیواری اتاق کودک باشند.
علاوه بر طرح کاغذ دیواری رنگ آن نیز می تواند بر روی زیبایی و جذابیت اتاق نوزادان تاثیرگذار باشد. اگر نوزاد شما دختر است بهتر است از کاغذ دیواری ها با رنگ های شاد و روشن نظیر صورتی و گلبهی و … استفاده کنید و اگر نوزاد شما پسر است کاغذ دیواری ها با رنگ های پرانرژی نظیر قرمز و آبی و … می تواند سرویس خواب انتخاب مناسب و ایده آلی برای اتاق نوزاد باشند.

علاوه بر سرویس خواب و لباس برای جشن سیسمونی باید وسایل ضروری دیگری را نظیر پستونک و تب سنج و کرم ها و شوینده های بهداشتی و پیش بند و سرویس حوله حمام و پوشک و سرویس غذا خوری و کالسکه و شیشه شیر و… را خریداری کنید که چیدمان هر یک از این وسایل از اهمیت زیادی برخوردار است و باید این وسایل را در مکان های مناسب قرار دهید تا در صورت نیاز بتوانید به راحتی به آن ها سرویس خواب دسترسی داشته باشید.  تصاویر سایر وسایل ضروری مورد نیاز برای سیسمونی دخترانه را در ادامه این مطلب قرار داده ایم.

در طراحی داخلی آشپزخانه این خانه لوکس همین طور که در تصویر مشاهده می کنید از کابینت ها با رنگ تیره و نورپردازی ایده آل استفاده شده است. قفسه هایی برای قرار دادن وسایل برقی و ظروف در بین این کابینت ها تعبیه شده است که همین امر باعث شده است تا دکوراسیون آشپزخانه منظم و ایده آل به نظر برسد.یکی از مهم ترین وسایل در دکوراسیون آشپزخانه کابینت ها هستند و می توانند توجه همه افراد را به سوی خود سرویس خواب جلب می کنند. زیبایی و جذابیت طرح و رنگ کابینت بر روی دکوراسیون آشپزخانه شما تاثیر گذار است, در ادامه این مطلب تصاویری از آشپزخانه با کابینت کرم قهوه ای را مشاهده خواهید کرد.

انتخاب رنگ مناسب برای کابینت و همخوانی رنگ کابینت ها با دکوراسیون آشپزخانه از مهم ترین نکاتی است که باید بر روی آن حساسیت لازم را به خرج دهید. یکی از رنگ هایی که می توانید برای کابینت آشپزخانه خود انتخاب کنید کرم قهوه ای است و این رنگ بر روی زیبایی دکوراسیون آشپزخانه شما سرویس خواب تاثیرگذار است.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *